Коханий мій чоловік, добраніч! Бажаю тобі добре відпочити та виспатися. Нехай тобі присняться солодкі сни, в яких я буду. Адже я нереально сумую за тобою! Я люблю тебе. І чекаю на зустріч у сні.

Добраніч моя радість! Бажаю тобі спати міцно, щоб нічого не змогло потурбувати твій сон. Нехай сняться тобі приємні сни, щоб ти прокинувся із чудовим настроєм на цілий день.

Рідний, незважаючи на те, що сьогодні я не можу тебе обійняти та поцілувати, нехай твій сон буде солодким та міцним. Засинаю з думками про тебе і сподіваюся на зустріч у наших сновидіннях.

Мій найсолодший цукор, мій коханий! Я бажаю тобі добраніч, але обіцяю тобі: коли я буду поруч, наша ніч спокійної не буде! А поки я прийду до тебе уві сні і зацілую все і цілком. Люблю тебе сильно. Солодких снів!

Добраніч мій улюблений. Бажаю, щоб тобі наснився добрий і чудовий сон, щоб ти гарненько виспався і прокинувся у чудовому настрої, з натхненням душі. Нехай ця ніч буде наповнена затишком і спокоєм, а ранок принесе світлу радість і промінчики удачі.

День добігає кінця, а я не можу перестати думати про тебе. Мій милий, мій ніжний, мій рідний, ти така прекрасна людина! Мені хочеться засипати з тобою поряд, разом прокидатися та проводити весь день. Скоріше б це вже сталося. Ну а поки бажаю доброї ночі та приємних снів тобі, мій коханий чоловік!

Добраніч коханий! Нехай тобі присняться тільки добрі сни, завдяки яким ти завтра прокинешся в чудовому настрої. Я дуже тебе люблю і не перестаю думати про тебе щохвилини. Доброї ночі!

Закривай швидше свої очі і уяви, що я зараз поряд, ніжно притискаюся до тебе. Я цілую твої сильні чоловічі руки і кладу свою голову на груди. Ось так мило засинаємо разом! Добраніч коханий!

Дивіться також