На добраніч, добра, мила, ніжна. Бажаю, щоб і твій сон був чарівним, барвистим, добрим і прекрасним, бажаю чудово виспатися і прокинутися в хорошому настрої, бажаю в завтрашньому дні стільки іскорок щастя та удачі, скільки зірочок у нічному небі.

Забажаю Вам за ніч відновити витрачену енергію та сили, нехай зітреться втома від минулого дня та забудуться всі переживання. Нехай за ніч ще більше розквітне краса, а сон буде міцним та солодким.

На добраніч, найкраща з жінок! Нехай ніч подарує тобі спокій, благодать та допоможе відновити сили, витрачені протягом дня!

Красуня, добраніч! Нехай тобі присняться сни: ніжні, як пушинка; солодкі, як карамель; приємні, як секс; незабутні, як відпустка на морі! Відпочивай та насолоджуйся своїми снами!

З настанням ночі можна мріяти аж до ранку, але нам потрібні сили для підкорення нового дня. Бажаю тобі на добраніч, чудово відпочити, але й не забути трохи помріяти перед сном. Нехай усі мрії збуваються, адже головне — вірити в них.

На добраніч, ночі без тривог і сумнівів, ночі з комфортом і насолодою. І нехай насняться казкові країни, в яких є чудові ліси, а в них править чудова німфа. Здогадалася, хто це?

Дуже хочеться побажати Вам найсолодших снів. Щоб нічні зірочки ніжно висвітлювали шлях прекрасним сновидінням, які будуть радувати Вас протягом кількох годин, завдяки яким Ви поринете в неймовірне диво казкової ночі!

Найпрекраснішій жінці на землі я бажаю змий доброї та на добраніч! Нехай місячне світло осяє кімнату і подарує спокійні сни! Бажаю чудово виспатися і зустріти ранок з ароматною філіжанкою кави! Нехай сон буде гарним, а тіло наповниться енергією для наступного дня!

Дивіться також