10 років11 років2 місяці2 роки3 місяці3 роки4 місяці4 роки5 місяців5 років6 років7 роківКоханійКоханомуМісяцьПіврокуРік

Вітаю нас зі святом, сьогодні місяць тому що ми зустрілися! Нехай ніщо і ніколи не розлучить нас. Нехай наші почуття будуть тільки сильнішими, стосунки міцніші, щоб ми могли довіряти одне одному без огляду! Нехай наша любов переросте у більш ніжне та щире почуття!

Поспішаю привітати з нашою річницею! 5 місяців – термін невеликий, але так радісно, ​​що ми знайомі! Таких добрих, відкритих і чудових людей дуже мало. Дякую небесам за таку чудову зустріч у моєму житті!

Три місяці пліч-о-пліч, пліч-о-пліч. Добре коли кохання виникає з дружби. Такі відносини найміцніші та найщиріші!

За 6 років стільки випробувань пройшло кохання, але навіть грама вона не стала меншою, а лише щирою та яскравішою. Вогонь пристрасті такий не загасити ніколи, я в це вірю, я про це точно знаю. З річницею!

Нашим стосункам 5 місяців! Вітаю тебе із маленькою, але дуже важливою датою! Бажаю нам завжди бути поряд і знаходити час один для одного. Любити та підтримувати, цінувати та поважати, бути терплячими, трепетними та уважними. Хочу щоб у нас все було добре!

Сьогодні наша річниця, яка вкотре доводить моє кохання та вірність своєму вибору! Від щирого серця вітаю тебе, і дякую за те, що ти є в моєму житті. Нехай усе у нас буде добре за будь-якого розкладу.

За 2 роки знайомства ви перевірили глибину своїх щирих почуттів. Бажаю, щоб пристрасне кохання ніколи вас не покидало, а очі сяяли від неземного задоволення.

Чотири місяці разом один з одним пройшли непомітно. Наче ви вчора познайомилися. Ось що означає «з улюбленими годинниками не помічаєш». Будьте щасливими і не слухайте нікого!