Три місяці пліч-о-пліч, пліч-о-пліч. Добре коли кохання виникає з дружби. Такі відносини найміцніші та найщиріші!

Нехай три місяці — невеликий термін наших стосунків, але чудова подія, що змогла наповнити душу і серце теплом і радістю, адже проведений поряд з тобою час став для мене найщасливішим у житті. Шалено люблю тебе, любов моя!

Не встиг календар перевернути, як тут дата нашого знайомства. 3 місяць ось пішов, а здається тільки ось учора. Тож хочу тебе привітати. Ти мій товаришу, дякую за довіру і за добрі слова, за усмішку та підтримку, яка так завжди потрібна. Дуже я хочу продовжувати наше спілкування, повір, ти ніколи не пошкодуєш. Готовий завжди допомогти, ти тільки мені скажи. Вітаю, та обов’язково, до зустрічі!

Мій ангел, хочу вкотре сказати тобі про своє безмежне кохання. Ми разом уже три місяці, вони пролетіли як одну мить, вони були чарівні. Сподіваюся, що протягом усього життя нам буде також легко та казково разом!

Я вітаю тебе та себе з цією датою. За три місяці ми встигли достатньо дізнатися один про одного, щоб зрозуміти, наскільки ми схожі. Я щиро сподіваюся, що наші чисті стосунки з кожним місяцем розгорятимуться все яскравіше.

Вітаю з важливою подією — річницею нашого знайомства, хай минуло лише три місяці, але цього достатньо, щоб зрозуміти, як нас тягне один до одного. Нехай ця нитка трепету між нами, тільки стає міцнішою.

Три місяці це добрий досвід. Можна впізнати людину повністю. Я готовий поділити життя з тобою. Я ладен за тебе віддати все.

Дорогі мої, я вас щиро вітаю з трьома місяцями ваших стосунків. Хочу побажати, щоб щастя ваше міцніло і зростало, щоб любов залишалася чистою та щирою, щоб вам по життю завжди щастило, щоб пристрасть ваша була шаленою.