Вітаю з зворушливою датою — ось і пролетіли два місяці, сповнені кохання. Нехай ваші почуття лише міцнішають. Любіть та бережіть один одного!

Вітаю тебе з роковинами стосунків. За два місяці ми добре впізнали одне одного. Ми змогли вказати на наші невдоволення та домовиться, щоб обом було комфортно у стосунках. Ми все робимо правильно! Відносини слід будувати з нуля.

Вітаю вас, дорогі з двома місяцями ваших стосунків. Бажаю вам успішного розвитку подальших подій вашого життя, стабільного блага і вірного щастя, бажаю, щоб ваша любов ніколи не згасала, а романтика з життя нікуди не зникала.

Ви ще так мало всього два місяці, а на вас так приємно дивитися. Це тільки друга ваша річниця, але ви такі щасливі, що душа радіє за вас. Прийміть наші вітання та побажання, щоб ваших роковин попереду було ще дуже багато. А поки що радійте один на одного. Живіть дружно, частіше поступайтеся один одному, знаходите компроміс у стосунках та створюйте гармонію у сім’ї. Щастя вам на довгі роки!

Сьогодні шістдесят днів нашого знайомства. Я вважаю дні, скільки днів я щасливий. Ти робиш моє життя яскравішим та активнішим. Ти найкраще, що було в моєму житті. Дякую тобі за кожен щасливий момент.

Щодня, проведений із тобою – свято. Виходить, у нас з тобою вже 2 місяці безперервних веселощів. Бажаю нам величезного кохання, розуміння, пристрасті та неймовірну кількість усмішок!

Наші щасливі два місяці вже за плечима. Повір, що це найщасливіший і найяскравіший на події час для мене. Будь поряд зі мною і далі, завжди. І взагалі просто будь.

Вітаю вас з двома місяцями стосунків і від душі хочу бути парою двох вірних лебедів у великому і чистому ставку щастя, достатку. Нехай попереду на вас чекає маса приємностей, удач, радостей, виправданих надій та яскравих миттєвостей. Кохання та взаєморозуміння вам.