Ось і минуло 11 років. Це багато, але пролетіли вони зовсім непомітно. Ми з тобою звикли з півслова розуміти одне одного, читати думки. Навіть смаки поступово стають загальними. Нехай ще довгі роки наше щастя буде безхмарним!

Вітаємо з 11-ю річницею ваших стосунків! Ваша пара — це показник великої щирої любові, справжньої підтримки та дружби між чоловіком та жінкою. Ви величезні молодці. Бажаємо вам міцного союзу та теплих романтичних вечорів!

Дві одиниці у вашій даті. Два голубки буркують про кохання вже 11 років. Вітаю з роковинами знайомства та бажаю бути патріотами свого кохання, плекати один одного і разом, тільки разом, домагатися виконання потаємних бажань.

Сьогодні одинадцять років, як ми разом. За ці роки сталося стільки подій, що можна книгу написати та ділитися досвідом. Я радий, що всі головні події у житті, ти пройшла зі мною. Твоя підтримка є важливою для мене. Завдяки тобі я впорався з усіма неприємностями. Ти мій тил, моя підтримка, ти моє кохання. Дякую за те, що ти є у моєму житті.

З роковинами вітаю і нам щастя я бажаю! Щоб любов зростала, не гасла, окриляла, була солодка! Більше позитиву, радості та світу!

Світле свято – річниця наших стосунків! Я вітаю нас із цим днем, нехай удача буде завжди нашою супутницею! Успіх допомагає у всіх справах! А кохання дає свій заряд рухатися тільки вперед! Всі проблеми ми подолаємо разом, нехай усі негоди оминають! З ніжністю обіймаю!

11 років ви сьогодні відзначаєте і ця прекрасна річниця вашого знайомства принесла вам чимало позитивних емоцій та почуттів! Нехай ваші стосунки залишаться такими ж трепетними та ніжними, як і в перший день вашого знайомства!

За ці 11 років знайомства стільки сталося всього позитивного, прекрасного, яскравого. Все це зберігається в моїй пам’яті і викликає щиру, добру і таку світлу посмішку. Дуже дякую за всі моменти.

Дивіться також