Чотири місяці разом один з одним пройшли непомітно. Наче ви вчора познайомилися. Ось що означає «з улюбленими годинниками не помічаєш». Будьте щасливими і не слухайте нікого!

Вітаю нас! Сьогодні 4 місяці нашого кохання, нашого щастя. Звичайно ж, як і у багатьох, у нас були свої злети та падіння, але ми, люблячи серцем і душею, долаємо все! І я бажаю, щоб наше кохання міцнішало і будувалося на довірі та розумінні. Нехай наші почуття, привівши нас одного разу до зали одруження, будуть з нами довгі роки!

Вітаю нас з 4-ма місяцями стосунків і бажаю нам з тобою великого кохання, порозуміння, приємних сюрпризів один від одного, тільки веселих та радісних емоцій, тільки щирих та ніжних почуттів, а також вітру удачі та щастя з усіх чотирьох боків світу!

Цілих 4 місяці кохання вулканом у серцях вибухає, цілих 4 місяці палають найсвітліші почуття. Навіть такий невеликий, здавалося б, термін, уже обіцяє створити історію, яка буде гарною та щирою.

Сьогодні у нас невелике свято з тобою — нам 4 місяці, як ми кохаємо одне одного і насолоджуємося цим почуттям, вітаю нас! Нехай наша любов зміцнюється з кожним днем, загартовується і вирує як океан при штормі! Я люблю тебе і хочу бути довгі роки з тобою в любові та прикрості, і вірю, що наші стосунки закінчаться у залі одруження!

Моє кохання, вітаю тебе з нашим невеликим, але дуже значущим святом. Ми разом уже чотири щасливі місяці. Саме ти даруєш мені такий позитив, енергію, тепло та кохання, яких у мене не було. Саме ти хвилюєш мою душу і змушуєш бачити щастя у всьому. Дуже тебе люблю!

Любов моя, дозволь привітати тебе з нашою поки що не дуже великою, але багато значущою річницею! Ми разом вже 4 місяці, і ніколи у мене не було почуття, що вибір було зроблено неправильно. Усередині мене — лише щастя, тільки кохання і тільки ти!

Вітаю чудову та милу пару з 4-ма місяцями чудових стосунків. Від душі бажаю вам великих спільних перемог та радісних моментів життя, приємних сюрпризів один для одного та щирих почуттів, неймовірного успіху та благополуччя на вашому шляху.