З річницею! Нехай ця дата стане початком чогось важливого, нескінченного, дивовижного, яскравого. Усі 3 роки були ідеальними, вони допомогли відчути турботу та тепло, радість зустрічей та ніжність слів. Вітаю!

Вітаю нас із маленьким святом – рівно 3 роки тому ми зустрілися! Я дуже люблю тебе і мені зовсім не набридає говорити тобі про це, шалено сумую, коли ти не поруч і тішуся як дитина, якщо ми разом! Бажаю нам відзначити ще 100 таких ювілеїв!

Нехай ця річниця нагадає про кожен момент, що подарував щастя, про кожну хвилину, яка наповнила щастям та радощами. Нехай у житті будуть ті почуття, в яких турбота стане головним орієнтиром.

Нехай 3 роки нашого кохання будуть початком неймовірно яскравої пригоди, розповіді про щастя і про те, як чисті бувають почуття, як щирі емоції. Нехай річниця наших стосунків стане для нас чимось особливим і важливим. Вітаю!

Вітаю вас із 3-річчям спільних стосунків і від душі бажаю також впевнено, весело, дружно та успішно продовжувати свій шлях до створення сім’ї. Бажаю, щоб ваші стосунки завжди залишалися міцними та щасливими, щоб щодня дарував вам можливість радувати одне одного, балувати, дивувати, надихати та захоплювати світ любові.

З роковинами стосунків нас! Ми разом уже три роки — це чарівний та незабутній час побачень та зустрічей, які подарували нам обом так багато чудових, щасливих та теплих спогадів. Нехай наша любов продовжує горіти ще яскравіше та сильніше.

Кохана і рідна моя сама людина, з 3-річчям нашим. Нехай ця річниця стане дивовижною, незабутньою, доброю і неймовірною, навіть казковою. Я бажаю залишатися завжди такими ж нам щирими та чуттєвими, оминати перепони та любити!

Вітаю нас із 3-ю річницею стосунків! Хочу, щоб наше щастя зростало та множилось. Щоб величезне почуття, яке нас поєднує, було вічним! Так буде завжди! Неймовірно люблю тебе, ціную, поважаю і тягнуся усією душею!