Поспішаю привітати з нашою річницею! 5 місяців – термін невеликий, але так радісно, ​​що ми знайомі! Таких добрих, відкритих і чудових людей дуже мало. Дякую небесам за таку чудову зустріч у моєму житті!

Нашим стосункам 5 місяців! Вітаю тебе із маленькою, але дуже важливою датою! Бажаю нам завжди бути поряд і знаходити час один для одного. Любити та підтримувати, цінувати та поважати, бути терплячими, трепетними та уважними. Хочу щоб у нас все було добре!

Ви дуже гарна пара! Щиро бажаю вам, щоб у майбутньому почуття розцвітали та палали ще яскравіше, і в результаті переросли у створення міцної та дружної родини. Будьте щасливі!

Хоч і минуло всього 5 місяців, але стільки за цей час трапилося чудових подій, які в душі зберігатимуться та зігріватимуть. Я точно знаю, що це лише маленький початок великої та неймовірно гарної історії.

Знаєш, буває так, що зустрічаєш у своєму житті людину, яка кардинально змінює все на краще, дарує нові емоції, підтримує, така людина для мене — це ти, дякую тобі за все!

Ми 5 місяців найщасливіші, найулюбленіші і такі прекрасні. Я хочу, щоб наші відносини лише розгорялися, лише розросталися та ніколи не зупинялися у розвитку. З річницею!

П’ять місяців минуло з першої зустрічі. Я вітаю вас і щиро бажаю бути один для одного іскорками щастя, натхнення та оптимізму. І нехай за п’ять місяців з дня вашого знайомства на вашому спільному шляху запалиться п’ятикутна зірка великої удачі на двох, зірка великих можливостей.

Коли я спілкуюся з тобою, то отримую просто неймовірний заряд емоцій на весь день, мені всі ці 5 місяців ніколи не хотілося відпускати тебе, тому що поряд з тобою дуже приємно знаходитися і проводити час