За 6 років стільки випробувань пройшло кохання, але навіть грама вона не стала меншою, а лише щирою та яскравішою. Вогонь пристрасті такий не загасити ніколи, я в це вірю, я про це точно знаю. З річницею!

Вітаю вашим стосункам 6 років. Бажаю, щоб шестерні вашого кохання завжди крутилися злагоджено і в потрібному напрямку. Бажаю, щоб ваша історія з кожним днем ​​поповнювалася дивовижними та захоплюючими подіями.

Сьогодні у нас з тобою подія – шість років ми разом. За цей час у нас були злети та падіння. Але, всі моменти та емоції ми переживаємо разом. Дякую, що ти є у моєму житті.

Вітаю з роковинами! Мені завжди так радісно бачити тебе, спілкуватися і жити твоїми інтересами, адже ми одне ціле і наші серця завжди битимуться в унісон!

З річницею! Ми змогли досягти з тобою багато чого, давай ніколи не втрачати те, що так довго будували і любили, цінувати кожну секунду, проведену разом і триматися один за одного міцно!

Сьогодні рівно шість років, як ти даруєш мені своє кохання! Я шалено щаслива людина, адже зі мною поряд ти! Яке щастя мати поруч найкращого чоловічка, з яким виконуються всі мрії та плани! Рік за роком я розумію, що наше щастя тільки росте! Нехай і далі року проходять наші лише у коханні, взаєморозумінні та довірі!

Яку мить пролетіли перші шість років вашого кохання! Незвичайне порозуміння, особлива ніжність і трепетне ставлення один до одного — це все про ваші стосунки. Так тримати! Нехай ще багато років ви будете любити, поважати і радувати один одного!

Вітаю з роковинами наших стосунків! За ці 6 років відбувалося різне, але, незважаючи ні на що, ми подолали всі випробування та змогли зберегти наші почуття. Я люблю тебе також шалено, як у перший день знайомства!