Сьогодні наш із тобою загальний ювілей цілих 10 років. Вже з 10 років загальної радості, щастя та кохання. Ти, без сумніву, моя людина, така рідна і кохана. Хочеться робити нам одного з тобою, щоб і далі було між нами так само.

У десяту річницю нашого знайомства бажаю тобі, сонечко моє, щастя, натхнення, креативу, феєрії та виконання всіх твоїх заповітних мрій! Нехай життя постане перед тобою величезною коробкою найсмачніших цукерок, які чекають лише на тебе!

Вітаємо вас із річницею стосунків! Ви разом уже десять років. Бажаємо вам, щоб у вашому морі стосунків завжди був штиль. Усі бурі сварок проходили стороною. Чорні хмари негараздів розбігалися, побачивши сонце кохання, яке нехай гріє вас своїм промінням щастя. І радісні хвилі днів дарують вам гарний настрій.

Десять років це одна десята нашого короткого життя, то нехай цей час не закінчується, нехай таких десятків років у нас буде не один, не два, нехай увесь цей час ми віддамо один одному, станемо опорою, захистом та підтримкою протягом усього життєвого шляху. Адже це важливо пройти цей шлях не одному.

Сьогодні рівно десять років від дня вашого знайомства, десять років ваших стосунків. Так хочеться в цю гарну дату побажати вам стати ще ближче один одному, ще ріднішим і добрішим. Нехай ці десять років започаткують десятиліття ваших стосунків!

Сьогодні річниця стосунків – 10 років від дня знайомства! І в цю прекрасну дату так хочеться побажати, щоби все було на «десять». Нехай на десять балів будуть ваші почуття, ваші бажання, ваші мрії та ваше ставлення один до одного!

Прикольна у нас із тобою сьогодні дата. З того часу багато що змінилося, а щось все одно залишилося незмінним. Наприклад, як ми з тобою, тільки років нам більше стало, а так ми ті самі веселі хлопці. Любимо пограти і, звичайно, відпочити. Я хочу тебе привітати з нашою річницею, 10 років прекрасних пройшли дуже швидко. Велике привіт передаю.

Вітаю з роковинами! Ми разом уже 10 років, чудова дата! За цей час ми стали ближче один до одного, ніж будь-хто. Бажаю нам величезного щастя і невгасаючого кохання в серцях!