Ці півроку для мене найщасливішими були, у мені за цей час відродилися найтепліші та найніжніші почуття. Дякую, що завжди ти поруч і ми цей шлях проходимо пліч-о-пліч. Вітаю!

Сьогодні рівно півроку як ми з тобою разом, це казковий час, коли ми з тобою відчули всю красу почуттів, що можливі між чоловіком і жінкою. Хочу бути з тобою, всім серцем любити тебе, оберігати та плекати. Прекрасно усвідомлювати, що людина, яка мені дорога зараз поруч зі мною. З роковинами наших яскравих стосунків!

Ці півроку стали чудовим стартом стосунків, чудовою, дивовижною та дуже гарною історією. Нехай текст цих почуттів пишеться далі, а пером йому служать щастя, радість та любов. Вітаю!

Ці півроку пролетіли так, що не встигли моргнути, але стільки щастя довкола себе ми зібрали. Я бажаю, щоб ніколи більше воно не залишало нас, а було вірним супутником і захисником великої любові.

Пів року – це вже невелика, але значуща дата! Вітаю з вашою міцною спілкою. Нехай кохання тільки розквітає, життя посміхається, а щодня буде сповнене щирих почуттів. Нехай ці почуття будуть лише добрими.

З тобою цей час пролетів як один вдих, спасибі за півроку кохання та щастя, за трепетне ставлення та розуміння, підтримку та такі потрібні розмови. Ці стосунки допомагають мені та дарують гармонію.

Любов моя неземна, вітаю нас із невеликою, але дуже значущою річницею. Півроку ми з тобою разом, півроку ми даруємо один одному щастя, ніжні почуття, велике кохання. Дякую тобі, моє золото!

Тільки ти у моїх думках 24 години на добу вже протягом 6 місяців! Уявляєш? Вітаю тебе з нашою маленькою річницею стосунків. Вибач, якщо колись засмучував тебе. Це моменти притирання. Радуйся, коли все добре. Адже я хочу, щоби наші почуття приносили нам щастя. Я люблю тебе. І нехай у нас з тобою буде все взаємно, благополучно та солодко.