За 2 роки знайомства ви перевірили глибину своїх щирих почуттів. Бажаю, щоб пристрасне кохання ніколи вас не покидало, а очі сяяли від неземного задоволення.

Вітаю з роковинами я тебе. Бажаю щастя та удачі, нехай завжди достаток буде. Щоб у сім’ї любов панувала, щоб затишок твій дім не покидав. Я ціную тебе і поважаю, ти хороша та приємна людина. Нехай кожен день прекрасним буде, нехай 2 роки продовжаться на довгі роки. Будь завжди собою і намагайся ніколи не сумувати.

Пройшло вже 2 роки, як моя любов до тебе палає вогнем, який може спалити все на своєму шляху. Нехай згоряють у ньому біди, негаразди, сварки, образи та непорозуміння. Бажаю лише в коханні та затишку бавити дні та вечори. Вітаю!

Два роки пліч-о-пліч разом. Ми з тобою через багато пройшли і ще багато чого нам доведеться пройти. Давай будемо робити це з гордістю, чесністю та посмішкою.

З 2-річчям наших стосунків тебе, моя друга половинка. Я тебе люблю, і не втомлюся дякувати долі за те, що вона пов’язала наші життя. Ти прекрасна людина, і я хочу нескінченно дарувати тобі себе, свої почуття, своє життя, своє кохання. Давай будемо щасливі завжди!

З річницею тебе, рідний мій чоловічку! Минуло два роки з дня нашого знайомства, і я бажаю тобі веселощів, позитиву та любові! Кохаю тебе, сонце!

З любов’ю в серці та щасливим блиском в очах ви разом живете вже два роки. Ми дуже раді за вас. Вітаємо з цією чудовою подією! Нехай благополуччя нависає над вами великою хмарою і проллється з неба дощем достатку. Нехай вітер нестримно несе вам успіх. Ураганом пройде з везінням. Цунамі обрушить на вас успіх. Сонце пригріє лагідним промінням кохання. І у вашому будинку завжди буде гарна погода гармонії та щастя.

З річницею! Ми 2 роки з тобою знайомі, і я знаю, що це лише початок довгих років міцних стосунків, які зроблять нас щасливими. Ти поруч і це чудово, це найважливіше у житті, що могла подарувати доля!