Чотири роки пролетіли, як один день! Бажаємо вам всіляких благ та великого, просто величезного щастя. Ідіть назустріч своїм мріям. Головне, дивіться в одному напрямку та прислухайтеся до думки один одного.

Ми знайомі 4 роки, це термін чималий, як чудово, що ми є один в одного! Бажаю нашому союзу процвітання, поваги та взаєморозуміння! Нехай почуття розгоряються, розкочегаруються! Вічного кохання, спільного шляху та щирих емоцій!

Ми познайомилися з тобою рівно чотири роки тому, і з того моменту мій світ перекинувся з ніг на голову. Кожна мить разом для мене була, є і буде справжнім особистим щастям. Я щиро сподіваюся, що ми й далі підемо пліч-о-пліч життєвим шляхом. Люблю тебе всім серцем та душею. З річницею!

Чотири роки разом пройшли через вогонь, воду та мідні труби. Настав час насолоджуватися життям. І я бажаю вам легкого шляху до спільного успіху, вірного щастя на вашому шляху і незгасних почуттів, ніби з великої легенди.

З тобою чотири роки знайомі без сумніву. 4 цілих роки з тобою поряд я. Тебе я люблю сильно. У твою любов я вірю. І далі віритиму поруч ти зі мною. Сподіваюся, що й надалі ми будемо разом поряд. Ми пройдемо всі перепони, я вірю в це, знай.

Вже не один рік ми разом. Можу сміливо заявити, що цей час разом із тобою найщасливіший для мене. Я знаю, як сильно ми цінуємо наші почуття. Впевнена, що попереду на нас чекає чудове майбутнє.

Ми 4 роки як з тобою знайомі, і цей час показав мені, що ти та людина, з якою так добре і приємно поряд бути. Нехай багато років чекають попереду нас, роки, наповнені подіями прекрасними та пригодами.

Сьогодні чудовий день, ти пам’ятаєш? Рівно 4 роки відколи ми з тобою зустрілися. Для мене це дуже важлива подія, яка перевернула весь мій світ із ніг на голову. І я дуже вдячний за це. Всі ці роки ми разом, і немає на світі людини щасливішою за мене. Я хочу, щоб цей день і для тебе був важливим і значущим, давай проведемо його разом, радіючи та згадуючи кожну щасливу хвилину, що ми разом.