Теплий, світлий промінчик світла, – це кажу я про тебе. Адже з тих пір, як зустрілися з тобою, ти мені, як сонечко сяєш. Грієш, коли в душі дме холодом. Так що хочу тебе привітати, адже сьогодні той самий, найкращий день. Дякую милий за турботу, за терпіння, кохання. Ця дата перевернула моє життя. Тому що в моєму житті тепер ти.

Я надсилаю тобі, рідний мій, це вітання. Нехай дає тобі більше натхнення. Натхнення на нові справи, нові мрії. Того самого дня, як я зараз пам’ятаю, я побачила тебе, і з того часу не минає навіть дня без думки про тебе. Почуття спалахнули, коханий, я хочу тобі їх все віддати. Вітаю з нашими роковинами, я тебе люблю!

Улюблена сьогодні річниця нашого знайомства. Хочу побажати, щоби протягом усього мого життя, ти був поруч зі мною. Ти мій ідеал, досконалість. Відносини з тобою найважливіше для мене, я дуже ціную їх.

Хочу прожити все життя з тобою, любити тебе та дякувати за всі ті хвилини радості та щастя, які ти мені подарував. Дякую за справжні почуття, які ти мені показуєш і продовжуєш робити це щодня. Нехай наше взаємне кохання міцніє з кожною секундою, коли ми поряд або далеко один від одного.

Ось і настала річниця наших стосунків. Почуття, яке викликається спогадами про те, скільки ми пройшли разом, є для мене найособливішим і найціннішим у цей день. Я вірю, що наші стосунки — фортеця, яку неможливо зруйнувати, доки ми так сильно любимо одне одного.

Любий мій, вітаю сьогодні наш день! Сьогодні річниця наших стосунків, наших щасливих і водночас божевільних днів, нашого яскравого та повного почуття життя. Нехай нам буде добре разом завжди, нехай кохання горить яскравим полум’ям!

Сьогодні наша річниця, а в мене всі метелики в животі… Дякую тобі за це тепле та ніжне почуття – за кохання! Завдяки тобі я точно знаю ім’я людини, без якої дня не проживу. Люблю дуже.

Коханий, вітаю тебе і, звичайно, себе з цією прекрасною датою! Нехай сьогодні для нас яскраво сяє сонечко і весело співають пташки за вікном, а разом із ними співають і наші закохані серця.