З 7-річною річницею, ангел мій! Бажаю нам натхнення та терпіння, везіння та достатку! Нехай попереду буде багато цікавого та красивого, нехай будуть подорожі та пригоди, зустрічі та проекти, радість та щастя. Гармонії нам та любові!

Цілих 7 років знайомства пролетіли як один день. Я хочу, щоб і далі так само йшли ми в одному напрямку. Ніколи не опустимо ми рук, не дозволимо лихам здобути перемогу, а лише щастя ловитимемо руками. Вітаю!

Приємно згадувати добрі дати. Вони для нас усіх дуже цінні. Вони роблять наше життя більш насиченим, і в них завжди є якийсь сенс. Допустимо, як у нас з тобою. Сьогодні 7 років нашого знайомства. І ця дата також цінна для нас. Хочу побажати тобі щастя в особистому житті, щоб завжди був гарний настрій. На роботі лише успіхів і везіння. Залишатися лише собою, навіть якщо це важко. З роковинами, вітаю!

Вітаю з роковинами! Нехай життя наповнюється тільки щастям і любов’ю, підтримуйте один одного завжди і в усіх починаннях, цінуйте кожну мить проведену разом, адже прекраснішої пари не знайти!

Вітаю з чудовими роковинами! 7 років минули не даремно, ми це один одному довели. Підтримка та турбота, терпіння, кохання скріплювали нашу дружбу. Нам лише треба продовжувати це далі. Це дуже цінно для мене, я хочу, щоб у тебе все було добре, щоб усі мрії збувалися, щоб засмучення та смуток не долали. Щастя радість нехай завжди сповнюють твоє серце. Не звертай уваги на всякі там нісенітниці, хай ніщо не зупинить на шляху до мрії. Вітаю тебе зі святом, гарного настрою бажаю!

Ваші стосунки у сім років викликають повагу та захоплення. Ми аплодуємо вам і вітаємо! Ваші почуття міцні як граніт, високі як Еверест, чисті як океан, легкі як вітер, міцні як сталевий трос. Так нехай ваше кохання буде вічним як всесвіт, красиве як нічне небо, щасливих днів буде також багато як яскравих прекрасних зірок. Ваш шлях життя буде настільки ж піднесений як чумацький шлях. Нехай вам буде зрозуміла будь-яка життєва ситуація, ніби її висвітлило місячне світло. І не буде у вашому житті жодних проблем. Нехай ваше життя буде мирним, добрим, красивим. А головне, як у небесному океані безмежному парі в коханні та щастя!

Ми вже 7 років разом. Я вдячна цьому часу за кожні сюрприз, за ​​кожну емоцію і за кожен теплий момент. Нехай багато років ми ще святкуватимемо кожен наш рік разом.

Вітаю з роковинами стосунків! Здається, ніби тільки вчора ми зустрілися, а вже минуло 7 років, повних кохання, турботи та підтримки. Нехай кожен наш день буде наповнений приємними моментами та щастям.