ДівчиніДругуЖінціКороткіКоханійКоханомуПодрузіХлопцюЧоловіку

В античності кожна богиня була наділена однією силою: богиня мудрості, богиня краси, богиня мистецтва. Моя ж богиня є універсальною. Дорога моя, ти чудова у всьому. Ти чудова, талановита, граціозна, амбітна, розумна, життєрадісна. З тобою ніколи не буває нудно. Саме тобі хочеться присвячувати щохвилини життя.

Скажу тобі чесно, ти неймовірна красуня! Ось просто дивовижна! У тобі така сильна жіноча енергетика, ти просто притягуєш до себе кожного своєю чарівністю та красою. Ти наділена гострим розумом, гнучкою пам’яттю. Я в захваті від тебе!

Моя рідна, не один комплімент не стоїть поряд з тобою, тому що твою красу неможливо описати словами, ти настільки прекрасна, що я тану від твого вигляду і забуваю про все!

Дорогий друг. Так добре, що ти просто маю. Ти дуже чуйна і чуйна людина. Такими людьми, безперечно, треба дорожити. Дякую, що завжди з легкістю відгукуєшся, якщо треба допомогти.

Любий мій, ти підкорив мене своєю добротою душі. У тебе таке величезне, чисте та світле серце. Тобі можна довіритися у будь-якій ситуації. З тобою завжди комфортно та надійно. Ти вселяєш впевненість та силу в людей. Дякую, що ти саме такий, який є, справжній та щирий.

Як добре, що я маю такий друг, як ти. Ти розумієш мене краще за всіх, а твоя підтримка завжди найщиріша. Ти завжди підбереш потрібні слова та знайдеш способи підняти настрій. Такі люди, як ти, заслуговують на найкраще, і я бажаю тобі успіхів і величезної удачі!

Ти чарівна та супер приваблива! Ти не просто добрий друг, а й симпатична дівчина. Твоя струнка фігура та мініатюрні риси обличчя дуже виділяють тебе з натовпу. На тебе не можна не подивитися.

Любити тебе так легко. Ти дівчина мрія. Завжди позитивна, активна, цілеспрямована. Ти вмієш радіти малому і цінуєш те, що дає тобі життя. Ти проста у спілкуванні і завжди життєрадісна. А про красу твою можна складати легенди та писати вірші. Ти чудово прекрасна.