Ти чарівна та супер приваблива! Ти не просто добрий друг, а й симпатична дівчина. Твоя струнка фігура та мініатюрні риси обличчя дуже виділяють тебе з натовпу. На тебе не можна не подивитися.

Моя дорога подруга! Дякую тобі, що ти зі мною поряд не тільки у щасливі дні, а й у ті, коли мені дуже сумно. Я дуже ціную твою турботу про мене. Ти дуже добра і чуйна людина. Я за все тобі дякую!

Ти чудова, моя подруго. Мені дуже пощастило, що між нами зав’язалася така прекрасна дружба, і ти робиш усе, щоб зростала довіра. Дякую за те, що ти така чиста, відкрита, добра. Ти найкраща!

Моя чудова подруга, немов оленька квіточка в цій шаленій казці життя. Я люблю ділити з тобою секрети, разом переживати та плакати, а потім також сміятися до упаду. Ти не просто близька, ти справді мені рідна.

Подруга, я обожнюю твою розбірливість у всьому. Твій непохитний характер і всі слова, немов кулі, що б’ють точно за мету. Ти найбільш цілеспрямована людина, яку я зустрічала по життю. І я пишаюся нашою дружбою.

Ти приголомшлива, чарівна, розумна, господарська, стильна і струнка! Я говорю це щиро і без жодних задніх думок. Хочу, щоб твоя друга половинка бачила це в тобі, як і я, і цінував усі ці переваги.

Подруго, ось знаєш, яким би поганим був мій настрій, ти завжди знайдеш спосіб мене підбадьорити, знайдеш слова, які змусять сміятися, знайдеш місце, куди можна сходити і повеселиться. Дякую тобі за таку підтримку!

Як здорово, коли у житті є така людина і така дружба. Ти неймовірна подруга, чия життєлюбність і завзяття допомагають не опустити руки навіть у найважчі моменти. Ти прекрасна та дивовижна!