Скажу тобі чесно, ти неймовірна красуня! Ось просто дивовижна! У тобі така сильна жіноча енергетика, ти просто притягуєш до себе кожного своєю чарівністю та красою. Ти наділена гострим розумом, гнучкою пам’яттю. Я в захваті від тебе!

Моя рідна, не один комплімент не стоїть поряд з тобою, тому що твою красу неможливо описати словами, ти настільки прекрасна, що я тану від твого вигляду і забуваю про все!

Ти дівчина, яка зачаровує з перших секунд, а просто миттєво, зі швидкістю звуку. Нехай твоя краса стає винятково яскравішою і помітнішою з роками, привабливішою. Ти добра людина, з великим серцем.

Ти найпрекрасніша дівчина на землі! Такі чарівні очі я вперше бачу! Вони настільки глибокі, що можна потонути! Твій чарівний погляд пронизує до глибини душі! Якби сонце і тебе поставити поруч, то ти б у мить його затьмарила! Перед твоєю красою просто неможливо встояти!

Мене завжди захоплюють такі дівчата, як ти: цілеспрямовані, амбітні, сміливі! Здається, що в твоїй добі не менше сорока годин, ти встигаєш усе і завжди, знаходиш час на близьких, не забуваєш і про себе, і в цьому мені є, чому в тебе повчитися!

Ти не дівчина, ти – казка. Ніде і ніколи раніше я не бачив таких дивовижних красунь! Я думаю, будь-яка інша заздрить твоєму розуму, таланту та красі. Бажаю тобі успіхів у житті, всього найсвітлішого і найдобрішого. Завжди люби і цінуй себе, адже ти — справжній янголятко!

Ти така мила, ніжна і світла, наче хмара. Дивлячись на тебе, хочеться посміхатися і я впевнений, що все це відчувають. Неймовірно красива, шалено розумна, страшенно талановита — це все про тебе. Залишайся завжди такою ж чудовою та доброю, надихаючи всіх навколо!

Дорога, неможливо передати, наскільки ти чарівна! Неможливо не захоплюватись твоїми бездонними очима! Якось зазирнувши в них, назавжди опинишся їхнім бранцем. Твоє волосся, немов струмені непокірного водоспаду, розсипаються, обдаючи незабутнім ароматом. Бачити тебе, говорити з тобою, дихати разом із тобою — велике щастя!