В античності кожна богиня була наділена однією силою: богиня мудрості, богиня краси, богиня мистецтва. Моя ж богиня є універсальною. Дорога моя, ти чудова у всьому. Ти чудова, талановита, граціозна, амбітна, розумна, життєрадісна. З тобою ніколи не буває нудно. Саме тобі хочеться присвячувати щохвилини життя.

Заради такої жінки хочеться зробити щось глобальне, нескінченно велике і прекрасне, щоб весь світ дізнався про це, а на вашій душі запанувало щастя, на губах посмішка, а в очах приємне здивування.

Я навіть не сумніваюся в тому, що така жінка, як ти зможе підкорити будь-якого чоловіка, у тобі стільки шарму, витонченості та грації, що можна просто позаздрити, не втрачай ніколи свою чарівність і будь щаслива!

Ви неймовірно чарівні, стільки жіночої краси, грації та ніжності. Ваші очі змушують дивитися лише в них, не відводити погляду, а розчинятися і тонути, немов у безодні. Мудрості Вашій треба вчитися, Ви зібрали все найкраще!

Я не втомлюся дивитися в твої прекрасні очі, які ніби магніт притягують, огортаючи почуттям спокою та безтурботності. Від твого голосу моє серце пропускає удари. Ти чудова, космічна, неповторна.

Вранці ти — крапелька роси, що пожвавлює все навколо. Вдень ти — яскраве сонце, що світить світлом радості. Увечері ти — приємна прохолода, що огортає з ніг до голови. Вночі ти — яскрава зірка, що манить у казковий світ мрій. Ти прекрасна. І з цим ніхто не посміє сперечатися.

Вдень сяєш яскравим сонцем, вночі світиш принадним місяцем. Ти бездоганна у всьому, а також геніальна, дивовижна, прекрасна! Такі жінки, як ти, багатство нашого покоління, нашого світу!

Твій гострий розум, прозорливість, вміння завжди бачити суть — все це неймовірно поєднується з м’якістю, жіночністю та ніжністю. Ти прекрасна жінка, унікальна та неповторна!

Дивіться також