Любий мій, ти підкорив мене своєю добротою душі. У тебе таке величезне, чисте та світле серце. Тобі можна довіритися у будь-якій ситуації. З тобою завжди комфортно та надійно. Ти вселяєш впевненість та силу в людей. Дякую, що ти саме такий, який є, справжній та щирий.

Мій коханий, мій любий, мій славний, я продовжую говорити тобі, що ти нереальний чоловічок, найпозитивніший, найвірніший, найдбайливіший, найрозумніший і найрозумніший! Я сама собі заздрю, що мій коханий саме такий.

Який ти в мене сильний, справжній чоловік у розквіті років! Навіть не уявляю поряд із собою когось іншого, адже ти моє втілення мужності, розуму та геніальності.

Мій коханий, міцний, гарячий чоловік! Особливий, найголовніший у моєму житті! Твоя сміливість та рішучість вражають, мій лідер, край, вічний рай! З тобою, я знайшла новий сенс, як за кам’яною стіною! Ти завжди будеш мій!

Коханий, ти запалив у моїй душі вогонь кохання! Моє особисте сонечко, райська насолода! Справжній чоловік, сміливість, хватка, гарні манери – ти справжній ідеал! Щастя, що я відчуваю з тобою, неможливо виміряти!

Любий, ти в мене найкращий! Немає більше у світі хлопців, які так люблять і цінують своїх других половинок, які віддаються почуттям повністю та бережуть стосунки. Дякую тобі і люблю!

Коханий, як мені показати тобі своє кохання, адже я навіть не знаю, що може висловити її силу. Я від тебе піднімаюсь у небеса від щастя, я розчиняюся в тобі і зникаю, наче в ранковому тумані. Кохаю!

Ти моє сонце, що випромінює тисячі променів, я готова купатися в них все життя і згоряти вщент від кохання! Немає нікого мужнішого і сміливішого, ти мій навік! Твої очі кольору неба, я повністю зачарована тобою, розчиняюся і забуваю про все на світі! Любий мій, я твоя навіки!