ДругуЖінціЗ випискоюКороткіКоханійКоханомуМаміНа операціюПодрузіЧоловіку

Нарешті закінчилися лікарняні будні! Бажаю ніколи не потрапляти більше до лікарні. Краще бачити це місце у серіалах. Та й нехай здоров’я надалі й не думає підводити.

Люба моя, я бажаю тобі якнайшвидшого одужання! Нема чого зараз ці хвороби, адже у нас з тобою грандіозні плани! Лікуйся старанно, збери всі сили організму і весь свій оптимізм. Знай: я думаю про тебе, молюся за твоє здоров’я. Видужуй швидше!

Мій коханий, не надумай навіть хворіти, швидше повертайся в лад здорових, щасливих і сповнених енергії людей. Я за тебе молюся і впевнена, що скоро все буде позаду. Люблю тебе і вірю у твої сили.

Бажаю Вам якнайшвидшого одужання та прекрасного самопочуття! Нехай Ваше здоров’я якнайшвидше повертається в норму і більше не приносить приводів для занепокоєння, а походи до лікарів стають рідкісними, майже святковими подіями!

Ну ось і настав той день, коли тебе виписують із лікарні, це ж справжнє щастя, я тебе вітаю! Тепер із новими силами ти можеш взятися за ті справи, які були у планах. Успіху тобі в їх реалізації!

Мила моя, міцного тобі здоров’я! Бажаю тобі якнайшвидше поправити самопочуття і повернутися до нормального життя, тримайся, рідна! Одужуй і не хворій більше, вірю в тебе, удачі!

Дуже хочу бачити тебе в здоров’ї, ти не знемагай і намагайся перебувати в спокої душевному, це важливо!

Завтра в тебе операція, але це не привід падати духом, це привід, щоб сконцентруватися, налаштуватися на позитив і з гарним настроєм чекати, коли лікарі зроблять все швидко та якісно. Ти поправиш своє здоров’я і все буде чудово!