Мій коханий, не надумай навіть хворіти, швидше повертайся в лад здорових, щасливих і сповнених енергії людей. Я за тебе молюся і впевнена, що скоро все буде позаду. Люблю тебе і вірю у твої сили.

Коханий, як я співчуваю твоєму горю. Хвороба нікого не прикрашає, але ти молодець: вмієш бадьоритися, терпляче переносиш не дуже приємний стан. Видужуй і не піддавайся підступній спокусниці.

Любий мій, любий, так шкода, що я зараз не можу обійняти тебе, поцілувати. Не можу відігнати від тебе всі хвороби. Але я вірю, що після твого одужання трапиться щось надзвичайно гарне. Ти пам’ятаєш про закон рівноваги? Одужуй.

Одужуй, мій солодкий! Ти пройшов через багато чого. Залишилося лише взяти себе в руки та пройти реабілітацію. Для повного відновлення потрібно добре їсти та більше відпочивати. Встанеш на ноги і далі роби, що хочеш!

Коханий мій, вистачить нудьгувати, скоріше бери себе в руки. Бажаю тобі швидше погладшати і прийти в норму. Видужуй і набирайся сил. Нехай твій організм легко впорається з усіма труднощами.

Бажаю тобі якнайшвидшого одужання! Водночас нам не страшні жодні хвороби та хвороби. Я своєю силою любові допоможу тобі зцілитись і прогнати хворобу назавжди. Бажаю тобі бадьорості та здоров’я! Нехай ангел-охоронець береже тебе!

Коханий, я так хвилююся за тебе, скоріше одужуй. Обов’язково пий чай з медом і малиновим варенням, більше відпочивай, дотримуйся всіх рекомендацій лікаря, тоді твій організм дуже швидко піде на поправку. Ти сильний і впораєшся з цим вірусом!

Коханий, зараз ти трохи захворів, але ми обов’язково переборемо цю хворобу. Добре харчуйся, дотримуйся постільного режиму і вір у краще. Дорогий, мені тебе щиро шкода, але не переймайся — ми обов’язково переможемо цю хворобу. Все буде добре, адже ти в мене найсильніший. Головне — пам’ятай, що я з тобою, а значить усе буде гаразд. Я підтримуватиму і допомагатиму тобі весь цей складний час!

Дивіться також