Завтра в тебе операція, але це не привід падати духом, це привід, щоб сконцентруватися, налаштуватися на позитив і з гарним настроєм чекати, коли лікарі зроблять все швидко та якісно. Ти поправиш своє здоров’я і все буде чудово!

Бажаю тобі, щоб операція пройшла за планом та без непередбачених ситуацій. Нехай твоє відновлення займе якнайменше часу, а здоров’я буде міцним і ніколи не підводить!

Я тобі бажаю, щоб операція пройшла швидко та успішно. Нехай попереду на тебе чекає легка реабілітація. Нехай оберігає тебе Ангел-охоронець, і нехай усе буде просто чудово.

Пам’ятай, що твоя сила всередині, вона підтримує близьких. Зараз кожен тримає за тебе кулачки, і ця віра непохитна. Віра в те, що операція буде успішною, і ти одужаєш зі швидкістю світла. Геть хвилювання, все буде гаразд!

Вище ніс! Більше впевненості! Все буде гаразд, інакше бути не може. Бажаю міцних сил та оптимізму. Бажаю, щоб операція пройшла благополучно. Бажаю, щоб її результатом стало твоє прекрасне самопочуття та відмінне здоров’я. Тримаю за тебе кулачки та вірю в твій бойовий дух!

Я точно знаю, що не варто через операцію переживати, вона пройде чудово. Я бажаю якнайшвидшого одужання, реабілітації та повернення сил. Стайте на ноги і підкоряйте світ. Удачі, спокою та везіння!

Щиро бажаю, щоб операція пройшла легко та гладко, відновлення було швидким і всі проблеми залишилися позаду! Вище ніс, зовсім скоро твоє самопочуття буде чудовим, я вірю в це.

Нам іноді доводиться стикатися в цьому житті з важкими ситуаціями, але ніколи не варто переставати вірити в собі, збери всі емоції та сили в кулак, адже операцію робитимуть професійні лікарі, які зроблять усе можливе, щоби хвороба відступила безповоротно!