Мила моя дівчинко, швидше б ти одужала, я так не люблю, коли ти себе погано почуваєш. Ти тільки обов’язково виконуй те, що каже лікар, і тоді хвороба пройде швидше. Я завжди поряд, кохана!

Люба моя, одужуй швидше. Ти — моя квіточка і я зроблю все, щоб ця квіточка знову раділа сонцю, дарувала світові пилок радості та щастя. Радість моя, давай більше не хворіти, а тільки радіти життю, при цьому почуваючи себе чудово.

Видужуй швидше, моя улюблена дівчинка! Якщо тобі нездужає, то небо не таке синє, а сонце не таке яскраве. Я не бачу красу навколо себе і не відчуваю сил, коли ти хворієш. Нехай твої очі будуть знову веселими, а настроєм бадьорим. Здоров’я тобі найміцнішого!

Одужуй, кохана. Мені так важливо бачити тебе у здоров’ї та добробуті. Нехай хвороба відступить швидко, і рум’янець знову з’явиться на твоєму чудовому обличчі.

Мій ангел, не хворій! Поруч із тобою не повинно бути місце недуги. Постарайся якнайшвидше одужати! А я завжди поряд і готовий надати тобі будь-яку підтримку. Хвороба любить слабих. Але я знаю: незважаючи на свою крихкість та ніжність, ти сильна. Ти не залишиш хвороби та шансу на перемогу.

Моя улюблена і хороша, одужуй скоріше! Мені дуже сумно, коли ти хворієш! Твій біль – це мій біль! Коли ти щаслива, у мене душа радіє! Обов’язково лікуйся і не запускай своє здоров’я! А я допоможу чим тільки зможу рідна! Ти найдорожче, що є в мене!

Сьогодні мій світ порожній, все довкола похмуро і блякло; у моєму світі немає життя, тому що ти хвора і зараз не зі мною. Одужуй скоріше, моя хороша, збирай усі сили, усі ресурси організму і терміново видужуй — заради мене. Я хочу знову бачити твою радісну посмішку, твої веселі й ясні очі, розмовляти з тобою про все, обіймати та тримати тебе за руку. Будь розумницею, лікуйся добре і пам’ятай – я дуже-дуже чекаю твого одужання!

Кохана, скоріше одужуй! Я з нетерпінням чекаю на зустріч з тобою. Щоб вона настала швидше, пий більше чаю з лимоном і медом, їж фрукти, і пам’ятай — все буде добре! Оптимізм – головний ворог будь-якої хвороби.

Дивіться також