Люба, я шлю тобі флюїди добра та побажання якнайшвидшого одужання! Потрібно налаштуватися і кинути всі сили організму на лікування — адже «годинники цокають», життя йде, і все цікаве, красиве, веселе чекає на твого повернення! Я бажаю тобі здоров’я, підбадьорись, скоріше одужай; цей світ зачекався, адже ти – його прикраса та його сонячний зайчик!

Як погано, коли здоров’я хитається, хай і на короткий час. Я дуже хочу, щоб Ви одужали, повернулися до повноцінного життя, сяяли усмішкою, красою і, звичайно, здоров’ям. Одужуйте!

Світить сонечко у віконце, отже, настав час йти на поправку. Адже сонечко так мотивує радіти життю та насолоджуватися нею. А як це робити, якщо ти хворієш. Видужуй швидше, і вперед до великих радощів і веселощів.

Як шкода, що ти захворіла. Не видно живого блиску в очах, зник рум’янець з лиця, зникла весела посмішка. Ти сумна та сумна. Але не переймайся. Хворобу легко перемогти, якщо не сумувати. Згадай, скільки є корисних, а головних смачних ліків. Гарячий чай із малиновим варенням, або медом, або лимоном. Ягоди та фрукти тобі на допомогу і не забудь про цитрусові. Пам’ятай, краса жінки у її здоров’ї. Так одужуй швидше!

Моя дорога жінка. Шкода, що ти хвора. Нехай твоя хвороба йде. Одужуй. Нехай твоє здоров’я буде таким же міцним, як бетон, а настрій з кожним днем ​​все краще та краще!

Ти сильна, ти впораєшся з усіма перешкодами у житті. Вір у себе, одужуй швидше. Збери всю свою внутрішню енергію та перебори, переможи свою хворобу. Одужуй.

Я тобі бажаю якнайшвидшого одужання та подальшого процвітання. Набирайся швидше сил, думай лише про приємне, дотримуйся всіх призначень лікаря і твоя хвороба обов’язково відступить. Найміцнішого тобі здоров’я!

Хворіти завжди непросто, тому від щирого серця бажаю тобі якнайшвидшого одужання! Слухай поради лікаря і зовсім скоро твоє здоров’я прийде в норму, і ти будеш енергійна та бадьора, як і раніше.

Дивіться також