Нарешті закінчилися лікарняні будні! Бажаю ніколи не потрапляти більше до лікарні. Краще бачити це місце у серіалах. Та й нехай здоров’я надалі й не думає підводити.

Ну ось і настав той день, коли тебе виписують із лікарні, це ж справжнє щастя, я тебе вітаю! Тепер із новими силами ти можеш взятися за ті справи, які були у планах. Успіху тобі в їх реалізації!

Вітаю з випискою! Це дуже добрі новини! Бажаю більше ніколи не потрапляти до таких закладів, обходити їх стороною і взагалі геть-чисто забути про те, що вони існують! Нехай у житті більше не буде жодних ситуацій, пов’язаних з лікарнею. Міцного здоров’я! Здоров’я! Здоров’я! Позитиву! Енергія! Тільки добрих і світлих медитацій, з побажаннями собі всього лише найкращого: море вітамінів та спорту, свіжого лісового повітря та шуму хвилі, величі гір та дихання багаття, легка пара лазні, релаксація масажу! І ніякі болячки до вас не пристануть!

Сонечко, я щиро вітаю тебе з випискою! Ми так довго чекали на цей день і ось він прийшов. Тепер усе повернеться на свої місця і життя попливе, як раніше. Я бажаю тобі найміцнішого імунітету, доброго здоров’я і забути нарешті свою набридлу палату! І нехай тобі більше ніколи не доведеться побувати у стінах лікарні, вітаю!

Вітаю з довгоочікуваною випискою із лікарні! Всі ми знаємо, що будинки та відновлення йде швидше. Бажаю тобі міцного здоров’я, більше відпочивай та думай про приємне!

Вітаю тебе з випискою із лікарні, бажаю тобі більше ніколи туди не потрапляти. Бажаю дуже міцного здоров’я, щоби все, що було зараз залишилося в минулому назавжди. Бережи себе і люби найбільше. Ти в себе найголовніша людина.

Вітаю із поверненням до нормального життя! Нехай усі недуги обходять тебе стороною, нехай лікарняні стіни забудуться назавжди! Бажаю міцного здоров’я та сил на відновлення!

Сьогодні це дуже добрі новини. Нарешті настало одужання, і ти будеш удома. З цього радісного моменту твоє здоров’я дуже скоро прийде до норми. Які ж ми всі раді за тебе!

Дивіться також