КороткіКоханцюХлопцюЧоловіку

Чоловік мій, знаєш, я така рада, що тоді, в РАГСі, сказала тобі так. Адже ти перетворюєш моє життя на казку, а сам стаєш у ньому принцом, адже ти дозволяєш мені почуватися коханим, цінним і бажаним. Дякую тобі, любий, дуже тебе люблю!

Я не можу відкрито кричати усьому світу про свої почуття, тому шепочу їх тобі на вушко. Моє серце віддано тобі, любов моя. Від твого погляду мене кидає то в жар, то в холод. Я то німію, то говорю. Ти змушуєш моє серце битися, щойно я чую твій голос.

Коли я бачу тебе, здається, що все зникає довкола. І немає нікого і нічого поряд. Тільки ти. Коли я чую тебе, твій голос радісним звуком проникає в серце. Якщо немає тебе поряд, все тьмяніє і забарвлюється у темні кольори. І це найсумніші моменти у житті. Але варто нам зустрітися як знову все оживає і розквітає, і набуває райдужних кольорів. Так сильно я люблю тебе мій коханий.

Добре відчувати іншу людину — це означає любити її. Думаю, що ми з тобою одне.

Прошу коханий завжди будь зі мною поруч, адже нічого прекраснішого в долі моєї ще не відбувалося, я тихе твоє дихання, а ти серце любові моєї!

Ти мій коханий, ти мій найкращий. Я така щаслива, що знайшла тебе. Або ти знайшов мене. Важливо, що ми щасливі разом, і доля подарувала нам один одного у потрібний час, у потрібний час.

Світ прекрасний, тому що в ньому є ти мій коханий. Ранок наповнений для мене добрим настроєм, адже ти зі мною. День мій насичений, сповнений цікавих моментів, бо всі мої думки про тебе. Вечір приємний, чарівний, у повітрі витає щастя і так приємно жити. Ти маєш і ось воно щастя. Серце сповнене любові і життя таке радісне. Ми разом!

Бажаю тобі, коханий, блискучих успіхів та карколомних перемог. Нехай кожна хвилина твого життя буде сповнена натхненням, позитивом, свіжими ідеями та неймовірними феєрверками радісних емоцій.