З коханимЗ коханоюЗ коханцем

Мені дуже сумно повідомляти про це, але я вирішила, що нам з тобою потрібно розлучитися. Повір, це вимушений захід, і мені шалено не вистачатиме тебе. Я сумуватиму за твоїми розповідями та жартами, за нашим проведенням часу. Але так буде краще нам обом, вибач.

Я довго не могла підібрати слів, але настав час сказати тобі правду. Нам було добре разом до певного моменту, але обидва ми розуміємо, що цей період закінчився, і буде краще, якщо ми розлучимося. Ти подарував мені чудовий час, чуттєві емоції та велике щастя. Але наші шляхи розійшлися. Не ображайся на мене, то буде краще для нас обох!

Розставання — не привід впадати у відчай, адже попереду чекає ще довге життя в коханні. Нехай цей час пролетить непомітно і для кожного з нас безболісно. Я точно знаю, що нам під силу пережити все на світі!

Розставання це нехай сильніше за нас зробить, нехай нові дороги відкриє, щоб ми не втратили в собі впевненості та сміливості. Нехай вистачить сил пережити це, а розлука лише зробить нас міцнішими та сміливішими.

З коханими розлучатися часом дуже боляче. Іноді цей біль можна чимось вгамувати хоч трохи, а часом це нестерпно, що здається навіть, ніби не пережити цього моменту. Але я знаю, що ми спробуємо впоратися.

Як забути на якийсь час хоча б, що ти, коханий, зараз не можеш бути поруч і міцно мене обійняти. Я думаю про те, що час жорстоко чинить, розлучаючи з тобою. Я завжди буду насолоджуватися кожною нашою хвилиною. Сумую!

Коханий, кожен міліметр, що нас поділяє, для мене перетворюється на величезну прірву, яку я так хочу подолати. Нехай розставання якнайшвидше закінчить мучити мою душу і думки.

Коханий, як важко пережити це розлучення, перетерпіти розлуку та забути про неї. Найбільше на світі хочу обійняти тебе, бо тільки твій образ у моїх думках і в серці. Залишайся завжди там, мені це подобається, а розлучень нехай більше не буде.