Кохана, мені щиро шкода, що нам час розлучатися. Ми намагалися зберегти все, що мали, ми намагалися вберегти наші почуття та наше кохання. Але доля вирішила інакше. Тепер нам слід рухатись різними дорогами, тепер у кожного буде інше життя. І я від щирого серця хочу побажати тобі бути щасливою в цьому іншому житті. Бажаю впевнених прагнень до мрій та обов’язкового виконання всіх твоїх бажань.

Кохана, ми не змогли… Не змогли вберегти наше кохання, наші почуття, нашу романтику. Не змогли вберегти наші стосунки від побутових конфліктів, виносу сміття з хати, рутини. Це складно неможливо. Мені важко морально, я хочу розійтися з тобою зараз. Спробуємо зберегти хоча б наші теплі спогади та наші психіки. Спробуємо прожити життя одне без одного. Вибач, якщо засмутив тебе. Але так буде найкраще.

Наші серця тепер один одним не стукають! Пройшло кохання, згасло пристрасть, на душі лише туга і порожнеча! Кохана, ми не змогли зберегти нашу історію, розбиті взаємні мрії! Залишилися лише мрії про наше світле майбутнє і гіркий смак від розставання! Тепер, щастя у кожного своє, бажаю тобі знайти його!

Кохана, я вже кричу, я розриваюся. Розлучатися з тобою нестерпно, найбільше я хочу цього уникати. Обіцяю, що скоро ми будемо, знову я зможу обійняти тебе і притиснути до серця.

Повір, я не хочу тебе втрачати. Але наші відносини не можуть пережити цієї кризи. Щоденні сварки так вимотують і засмучують мене, думаю і тебе теж. Тож давай розлучимося. Я стану тобі просто другом, а ти будеш моєю подругою. Ми продовжимо спілкуватись, якщо ти не проти. Можливо, ми колись зійдемося знову, але зараз відносини для нас — пройдений етап і невдалий досвід. Вибач і бувай!

Як же я ненавиджу розставання, вони мене пригнічують і роблять слабким. Кохана, все, про що я можу думати, як якнайшвидше закінчити ці страждання, адже я так сумую і хочу тебе скоріше вже притиснути до серця.

Кохана моя, як же без тебе я сумую, ніби забрали найцінніше у мене, ніби обламали крила. Мені так скоріше до тебе хочеться притиснутись, твоє тепло відчути і вдихнути аромат волосся. Давай не розлучатися більше!

Я не знаю, як це сталося, але ми стали віддалятися один від одного, сподіваюся, ти це теж помітила. Але оскільки кожен має право на своє щастя та любов, краще буде нам розлучитися. Я вдячний тобі за всі чудові моменти життя, пробач мені, якщо колись образив!