ДругуДружиніКороткіКоханійКоханомуПодрузіЧоловіку

Подруга, сумую за тобою. Пам’ятаю, як ти підбадьорювала мене, підтримувала у скрутну хвилину, ділила зі мною радість і щиро горювала. Чекаю, коли ти знову будеш поряд.

Дружина моя, лише думки про тебе рятують мене від туги та смутку, лише твої фотографії змушують усміхатися. Сподіваюся, що наша розлука триватиме недовго, і я скоро повернуся. Дуже сумую за тобою!

Мені дуже важко змиритися з тим фактом, що ми з тобою ще так довго не побачимось, я сумую і вірю, що цей час мине швидко і ми знову зможемо насолоджуватися один одним, нехай жодна відстань не зможе зламати наші стосунки!

Зай, я вже так скучила. Швидше хочу тебе побачити. Мені так сумно і самотньо, коли ми знаходимося на такій великій відстані. Не можу засинати без твоїх обіймів. Чекаю з нетерпінням на нашу зустріч.

Подружко, я скучила за нашими поганими ідеями, смішними танцями та пригодами. Ти і я створені, щоб робити цей світ яскравішим та цікавішим. Повертайся скоріше. Я дуже чекаю.

Друже, я тебе давно не бачив. Віро, ти змінився і я не впізнаю тебе під час зустрічі. Сподіваюся на швидку зустріч і філіжанку міцного чаю. Чекаю з нетерпінням.

Миле моє створення, минуло зовсім небагато часу після нашої розлуки, але я вже шалено скучив. Тільки ти викликаєш на моєму обличчі посмішку, тільки ти хвилюєш душу і змушуєш серце битися частіше. Чекаю нашої зустрічі!

Я постійно думаю про тебе… Заспокоюся тільки тоді, коли нарешті зможу обійняти тебе.