Коханий, без тебе вся метушня навколо здається дрібницею. Я нескінченно сумую, ти мені дуже потрібний. Один твій дзвінок і настрій із нульової позначки підніметься на найвищий пік, а від зустрічі рай спуститься з небес.

Коханий мій, без тебе я не знаходжу навіть собі місця, як я хочу скоріше знову побачити твою усмішку, твої очі, почути твій сміх і просто насолоджуватися часом, коли я можу з тобою поговорити і обійняти. Сумую!

Коли кохана людина не поруч, а ти не можеш її обійняти, світ стає сірим і нудним. Я хочу, щоб ти поряд був, і я могла тебе обійняти, сказати про свої почуття і просто глянути у вічі. Сумую!

Знаєш, так хочеться до тебе притиснутись, так хочеться валятися на дивані і реготати від лоскоту, так хочеться цілий день робити все, що заманеться, але тільки вдвох. Я скучила за тобою сильно-сильно. Без тебе світ тьмяний і не такий важливий. Я дуже чекаю на зустріч, коханий.

Любий мій, швидше за мене обійми, скажи мені теплі слова, не відпускай більше, а лише міцно обіймай. Найбільше на світі твій голос зараз я мрію почути та відчути подих. Дуже сумую!

Кохана людина, наші почуття це ураган, що руйнує все на своєму шляху, дуже складно перебуває не поряд, не разом. Цей ураган приборкати можеш лише ти своїм словом, поглядом, жестом. Я дуже чекаю на зустріч.

Дорогий, я вже дуже сильно скучила! Швидше б ти був поряд, мені тебе дуже не вистачає. Наче половина мене десь далеко, і я відчуваю порожнечу в душі. Чекаю не дочекаюся нашої зустрічі!

Коханий мій, дуже сумую. Мов час зупинився, і зайняти себе чимось дуже важко. Я місця собі не знаходжу. Дуже-дуже хочу побачитися знову. Нехай розлука швидше закінчиться, і ми знову разом.

Дивіться також