Мені дуже важко змиритися з тим фактом, що ми з тобою ще так довго не побачимось, я сумую і вірю, що цей час мине швидко і ми знову зможемо насолоджуватися один одним, нехай жодна відстань не зможе зламати наші стосунки!

Миле моє створення, минуло зовсім небагато часу після нашої розлуки, але я вже шалено скучив. Тільки ти викликаєш на моєму обличчі посмішку, тільки ти хвилюєш душу і змушуєш серце битися частіше. Чекаю нашої зустрічі!

Кохана, шалено за тобою сумую. Мене ніщо не тішить, немає натхнення для творчості та справ, відсутня бажання працювати і з усмішкою дивитися на цей світ, поки поряд немає тебе. Радість моя, я дуже чекаю нашої зустрічі і щиро сподіваюся на міцні обійми та теплі хвилини нашої ніжності.

Моя єдина та неповторна, У розлуці з тобою я ще більше починаю розуміти, як ми з тобою близькі. Я дуже сумую за тобою, за твоїми ласкавими руками і добрими очима! Скоріше б побачити тебе та обійняти!

Кохана, я божеволію, я страшенно за тобою сумую. Я усвідомив і твердо тепер знаю, що мені не потрібний цей світ без тебе, мені не дороге сонце світло без твоїй присутності. Радість моя, я чекаю на нашу зустріч, як Пушкін чекав зустрічі з Гончаровою. Люблю тебе і подумки обіймаю.

Моя улюблена і єдина, я дуже сумую за тобою. Я ревную сонячні промені, що ковзають по твоїх плечах, злюся на пустотливий вітерець, який нахабно розтріпав твої волосся. Заздрю ​​всім дзеркалам, які бачать твоє прекрасне личко. Ненавиджу незнайомців, яким пощастило сьогодні зустріти тебе. Я готовий кинути виклик всьому світу, аби знову бути поряд з тобою. Мені так тебе не вистачає.

Моє серце нудилося без твоїх теплих обіймів і ніжних поцілунків. Без тебе час тягнеться нескінченно. Ти мені потрібна, як повітря, як сонячне світло. Як же сумно мені без тебе!

Улюблена моя, найніжніша і найдорожча, як би я хотів зараз бути поряд! Насолоджуватися спілкуванням з тобою, вдихати аромат твого чудового волосся, милуватися твоєю посмішкою. Сумую без тебе!

Дивіться також