КоханійКоханомуЧоловіку

Улюблена моя, у нашому житті зараз смуга під назвою «розлука», але ти не засмучуйся. Кохана, пам’ятай, що все минає і розлука теж пройде. Не сумуй, рідна!

Коханий мій, рідний, я так сумую. Ця розлука мучить серце і засмучує душу. Мені так бракує тебе поряд, твого тепла, дотиків та посмішки. Ми сильні, ми всі переживемо і впораємося. Але як же я мрію бути з тобою поряд. Люблю тебе!

Як приємно усвідомлювати, що наша зустріч вже скоро відбудеться, я дуже сумую за тобою і хочу сказати, що життя стало похмурим без тебе. Нехай час біжить невгамовно, а мить нашої зустрічі наближається неухильно. Хочу до тебе, в твої ніжні обійми відчути всім тілом твої дотики.

Кохана! Я дуже сильно за тобою сумую і щохвилини мрію, щоб ми були поруч, думай тільки про мене і ми обов’язково скоро зустрінемося!

Час розвів нас, віддаляючи один від одного. Із цим неможливо миритися. Заспокоюю себе лише тим, що це тимчасово. Так не терпиться швидше побачити тебе, притиснути до себе і більше не відпускати. Сподіваюся, скоро так воно й буде.

Коханий, ця розлука мені як велика рана, яка не гоїться. Я знаю, що цей час треба лише пережити, адже незабаром усе знову повернеться на свої місця. Я просто хочу, щоб ти знав, що я не хочу більше розлучатися!

Мила, я обіцяю, розлука буде недовгою. Я постараюся, якнайшвидше закінчити свої справи і повернутися. Ти теж не нудь, займайся собою і чекай на мене з посмішкою!

Кохана, так уже вийшло, що настав час нам прощатися. Знай, розлука з тобою буде для мене нестерпною. Я ще не усвідомив повністю, як житиму без тебе. Серце стискається та болить від цього. Люблю тебе дуже сильно і обожнюю.