Улюблена моя, у нашому житті зараз смуга під назвою «розлука», але ти не засмучуйся. Кохана, пам’ятай, що все минає і розлука теж пройде. Не сумуй, рідна!

Кохана! Я дуже сильно за тобою сумую і щохвилини мрію, щоб ми були поруч, думай тільки про мене і ми обов’язково скоро зустрінемося!

Мила, я обіцяю, розлука буде недовгою. Я постараюся, якнайшвидше закінчити свої справи і повернутися. Ти теж не нудь, займайся собою і чекай на мене з посмішкою!

Кохана, так уже вийшло, що настав час нам прощатися. Знай, розлука з тобою буде для мене нестерпною. Я ще не усвідомив повністю, як житиму без тебе. Серце стискається та болить від цього. Люблю тебе дуже сильно і обожнюю.

Вийшло так, що наші стосунки втомилися, втомились і ми. Але ти не переймайся все тільки на краще, а при зачиненні дверей відкриваються 2 нових. Життя триває, і ми будемо щасливі, але не зараз і не разом.

Як повільно минає час у розлуці з тобою. Я дуже сумую за тобою, моя маленька! Кожну вільну хвилинку згадую твою гарну усмішку, бешкетний погляд, дитячі веселощі. Мені не вистачає твоїх прекрасних очей, соковитих губ і ніжний дотик м’яких рук. Розлука з тобою нестерпна. Люблю тебе і чекаю!

Кохана, як важко мені усвідомлювати, що не можу тебе побачити, почути твої слова, відчути дихання ніжного і гарячого. Ця розлука вимотує мене, але я точно знаю, що з усім упораємося.

Нам завжди важко так розлучатися. Але це не є новиною для нас. І ти сама знаєш чудово, як сумую я за тобою. Знаю, що ти живеш у моєму серці, але як важко, коли я не бачу посмішку, очі радості повні, твої шовковисте волосся, яке пахне чудово. Я сумую за кожною частинкою тебе, за кожним твоїм рухом. Розлука з тобою в вир суму мене заганяє, вона не відпустить, поки ти десь там, але не зі мною.

Дивіться також