Коханий мій, рідний, я так сумую. Ця розлука мучить серце і засмучує душу. Мені так бракує тебе поряд, твого тепла, дотиків та посмішки. Ми сильні, ми всі переживемо і впораємося. Але як же я мрію бути з тобою поряд. Люблю тебе!

Коханий, ця розлука мені як велика рана, яка не гоїться. Я знаю, що цей час треба лише пережити, адже незабаром усе знову повернеться на свої місця. Я просто хочу, щоб ти знав, що я не хочу більше розлучатися!

Так важко, ми в розлуці, прямо випробування нізащо! Сумка, навколо все сіре, коханий, нехай пройде швидший час, і возз’єднаємося ми! Моє кохання палає, не дає спокою, не вистачає тебе! Справи йдуть, але важко зосередитись, ти забрав спокій та душу! Але я знаю, ти є в мене, моя половинка, тому я терпляче чекаю, а поки що – шлю ніжний поцілунок!

Розлука ця, коханий, завдає мені болю, але я її терплю, адже для мене немає перешкод. Я знаю, що і ти впораєшся, адже такий ти завжди був сильний, що немає сумнівів у тобі навіть грама. Нехай нас не зламають обставини!

Розлука коханим це випробування. Здається, що нитка між двома натягується до краю. Туга, сум, спогади про дорогу людину. Так хочеться відчути, побачити, почути. Усі наші почуття на межі. І як радісно тієї миті, коли накопичені емоції знаходять вихід, до них намішується буря почуттів від зустрічі.

Ми зараз з тобою не разом, і від цього мені дуже сумно. Коханий, рідний мій! Нехай швидше за кілометри між нами підуть і ми будемо знову з тобою разом! Кохаю тебе, завжди твоя!

Коханий, як шкода, що настав час розлуки. Я буду по тобі дуже нудьгувати і згадувати. Я дбайливо зберігатиму в серці нашу любов. Цілую тебе ніжно, любий, знай, я тебе дуже люблю.

Моя дорога, кохана людина, я вірю дуже, що наша розлука буде короткою, що скоро ми побачимось знову і все буде як завжди! Розлука не вічна, я вірю у краще!

Дивіться також