ДівчиніДружиніЖінціКороткі

Вдячний небесам, що свого часу в моє життя увірвалося неймовірне диво, ангельсько-прекрасна ТИ, приваблива, мелодійна, сонячна і тепер моя назавжди. Божеволію від твого погляду ніжно-пристрасного, посмішки променистої і голосу співучого. Я підкорений і схильний перед твоїм магнетизмом і коли дивлюся на свою дівчинку, серце заходиться, то люблю!

Ти — мій скарб, який я дбайливо зберігаю у своїх грудях. Твої очі, як дві зірки, висвітлюють мій світ, а твоя посмішка — промінь сонця, що зігріває мою душу. У тобі я знайшов усе, що шукав: розуміння, підтримку та безумовне кохання. Бути з тобою — як опинитися в чарівній казці, де все можливо. Ти моя надія, моє щастя, моє кохання. Дякую тобі за кожен день, проведений поряд зі мною. Я обіцяю берегти і цінувати наше кохання кожну секунду свого життя!

Моя кохана, моя зірка, моя краса, я дуже люблю тебе! Ти моє щастя кожного дня, моя чарівність, моє миле створіння. Я нікому і ніколи не віддам тебе, дуже люблю!

Кохана, я хочу, щоб ти раділа щодня, адже немає нічого кращого за твою прекрасну посмішку і сяючі від щастя очі. Шалено тебе люблю і ціную!

Найулюбленіша, моя жінка! Я хочу, щоб ти знала, що я божеволієш від тебе і готовий виконувати всі твої бажання. Люблю тебе і балуватиму. Будь ласка, будь зі мною завжди!

Я від тебе божеволіє. Ти для мене все. Тобі я готовий згорнути гори, переплисти всі моря, дістати зірку з неба. Я тебе люблю.

Кохана! Щоразу, коли я бачу, як сяють твої прекрасні очі, я знову і знову закохаюсь у тебе. І нехай квіти в саду розпускаються тільки навесні, моя любов до тебе буде цвісти все моє життя.

Кохана, ти стала для мене найріднішим чоловічком, якого я шукав усе своє життя. Ти найчарівніша і найпрекрасніша, я в захваті від тебе! Люблю тебе всім серцем та душею. Дякую за чудові миті, проведені разом.

Дивіться також