Я точно знаю, що в мене найкраща дружина у світі! Саме ти, люба, вмієш бути не тільки ніжною, турботливою жінкою та пристрасною любов’ю, але й вірним другом, який може тихо вислухати і допомогти порадою, коли важко, розвеселити, коли сумно, та заспокоїти, коли на душі важкий тягар. Дякую тобі, рідна!

Улюблена моя дружина, моя безцінна, єдина та неповторна. Я тебе дуже люблю і обожнюю, за те, що ти така незвичайна і особлива у мене. За твою ласку та ніжність, за турботу та увагу, за неординарність та кмітливість, ти дивовижна жінка!

Єдине, заради чого я можу віддати все, що я маю, це моя дружина та її щасливий погляд. Коли ці великі і світлі очі сяють, моє серце тихо тріумфує і прискорено б’ється від радості, саме тоді я розумію, що в мене в житті все чудово, адже поряд зі мною така чудова жінка!

Улюблена, моя, ти найцінніший чоловічок у моєму житті! Я тебе надзвичайно люблю, ти взаємно огортаєш мене своєю турботою та любов’ю! Ти неймовірно чарівна, чудова і чарівна жінка. Мені дісталася найблискучіша жінка!

Поруч із тобою навіть сірі хмари здаються милими. Поруч із тобою музика звучить красивіше, поряд з тобою мені добре, як ні з ким іншим. Ти змушуєш мене почуватися найщасливішим і я просто не можу відірватися від тебе. Від кожного твого дотику я відлітаю, а кожна твоя посмішка вражає найглибше душі. Дякую Богу, за таку неймовірну дружину!

Ти найкраща дружина на світі, це поза всякими сумнівами! Лише тобі я завжди освідчуватимуся в коханні, лише тебе обіймати і цілуватиму, ділити побут і радості. Я створимо для нас казку, мій дорогоцінний, мій всесвіт.

Дорога, ти знаєш, а я не уявляю свого життя без тебе, адже немає іншої такої жінки, яка б змогла мене зрозуміти, почути і прийняти. Я складна людина, але ти знаходиш до мене підхід і вибудовуєш усе так, що ми зовсім не сваримося. Ти в мене дуже мудра, у мене золота дружина!

Ніжна, кохана, красива дружина моя, ти моя найрідніша і найдорожча і тому я щиро кажу, що дуже сильно тебе люблю!

Дивіться також