Вдячний небесам, що свого часу в моє життя увірвалося неймовірне диво, ангельсько-прекрасна ТИ, приваблива, мелодійна, сонячна і тепер моя назавжди. Божеволію від твого погляду ніжно-пристрасного, посмішки променистої і голосу співучого. Я підкорений і схильний перед твоїм магнетизмом і коли дивлюся на свою дівчинку, серце заходиться, то люблю!

Моя кохана, моя зірка, моя краса, я дуже люблю тебе! Ти моє щастя кожного дня, моя чарівність, моє миле створіння. Я нікому і ніколи не віддам тебе, дуже люблю!

Кохана! Ти мені так дорога! Почуття моє таке щире і надійне! Думати та мріяти про тебе – це вже величезне щастя! Любов до тебе робить мене добрішим і благороднішим. Вона надає мені сили та віри у себе. Кожна мить мого життя наповнена любов’ю до тебе!

Я так люблю згадувати моменти, які подарували нам нестримні емоції. Міцно тримаючи тебе в руках своїх, я прописую це в пам’яті, як печатки кохання вічного. Нехай і на твоїй душі ці миті надрукуються поцілунками.

Скарб мій! Як же я люблю тебе! У моєму житті немає більше хвилини, протягом якої я не думав би про тебе! Усі думки мої нерозривні з тобою! Ти, наче порив вітру, увірвалася в моє серце і тепер уже ніколи його не покинеш! Люблю у тобі все! Навіть нескінченні капризи!

Кохана, я не раз казав тобі про своє кохання, але хочу повторитися знову і сказати, що ти мій скарб, мій алмаз, який треба берегти, цінувати та оберігати. Я готовий на все заради тебе, готовий чинити подвиги, аби тільки ти була щаслива та посміхалася. Квіти та прикрашай світ своєю красою, мила. Дуже тебе люблю!

Ти для мене цінність, яку я нікому не віддам, яку берегтиму більше, ніж життя своє. Я хочу присвятити тобі всього себе і цілий цей світ, що оточує нас. Всі твої бажання для мене будуть орієнтиром, я тебе люблю!

У тобі мені хочеться розчинятися, з тобою мені хочеться щомиті проводити, щоб милуватися красою твоєю, ловити погляди і оточувати тебе своєю нескінченною турботою і любов’ю. Ти мій всесвіт!