Найулюбленіша, моя жінка! Я хочу, щоб ти знала, що я божеволієш від тебе і готовий виконувати всі твої бажання. Люблю тебе і балуватиму. Будь ласка, будь зі мною завжди!

Я щодня дякую долі за нашу зустріч, за щиру любов і за тебе, моя люба! Ти зробила моє життя осмисленим, ти подарувала мені щастя і віру в краще, ти моє диво, я тебе дуже люблю!

Будь на легке, не дивись на цифри, показуй свою експертність, більше довіряй, цінуй увагу, говори про важливе, завжди вибирай позитивну відповідь, кардинально підкоряй світ своєю неоднозначністю.

Дівчинко моя! Ми, чоловіки, часом скупі на слова, коли справа стосується особистого, але, як відомо, ви, жінки, любите, щоб вам про все розповіли. Ось я і зважився вдягнути свої почуття у слова. Рідна, ненаглядна, кохана! Для мене не існує в цьому світі нікого дорожче і потрібнішого, ніж ти. Коли ти не поруч, я завжди уявляю, чим ти можеш займатися в ту чи іншу хвилину, а коли разом, насолоджуюся кожною миттю з тобою і купаюсь у твоїх теплоті та ніжності. Люблю ранковий годинник, коли ти напівсонна, ще не оговталася від сну, з скуйовдженим волоссям, здивованим поглядом, така м’яка, податлива і вся МОЯ! Навіть не сумнівайся, люблю тебе!

Ти жінка, хто підкорює мене знову і знову, я нескінченно захоплююсь такою людиною і ціную кожну мить поряд. Всі компліменти світу тільки для тебе, а весь світ має тобі належати.

Нехай твій життєвий шлях буде світлим і зрозумілим. Твій ранок починається з виконання мрії. День продовжується радісною подією. Вечір зустрічай весело. Ніч бажаю спокійну, але романтичну. Нехай тиждень буде в тебе плідним, місяць успішним, а рік щасливим. Улюблена нехай все буде так, як ти хочеш.

Найкраща людина на світі – це ти, моя рідна та кохана жінка. Ти — бутон найкрасивішої троянди, яка розпускається при теплих промінчиках сонця. Ти прекрасна. Ти саме те щастя, яке я шукав у житті. Дякую тобі за те, що ти завжди поряд!

Не можна не думати про тебе. Ти одна така: очі без дна, природна краса, серце наповнене добром. Ти мрія! Люблю тебе найніжнішу, наймилішу, найнеземнішу. Дякую долі, що подарувала зустріч із тобою.