ДівчиніДругуКороткіПодрузіХлопцю

Прости мене! Я так не хочу образи нести із собою по життю, псувати наші стосунки. Найбільше на світі не хочу ображати тебе, адже ти не заслуговуєш на це. Обіцяю, що ніколи в житті не повторю помилки цієї.

Я сподіваюся, ми зможемо знову помиритися, хочу попросити тебе прощення, адже мені так незручно за сказані слова!

Я хочу вибачитись перед тобою за мої помилки. Я встаю навколішки і каюсь. Пробач, будь ласка, це буде мені уроком.

Вибач мене будь ласка. Місця собі не знаходжу. Мені справді шкода, що тепер у твоєму серці образа. Прости мене. Я дуже хочу повернути лад у наші стосунки. Не гнівайся і посміхнися. І хай усе буде гаразд.

Сердечно перепрошую! Всі ми недосконалі і я, природно, не виняток, зробленого не виправити, але вибачень ніхто не скасовував. Тому визнаю помилку, каюсь і обіцяю виправитися, щоб не приносити надалі тобі болю!

Подруго, ти мене, прошу, вибач! Мені так перед тобою соромно, але й розумію, що заслуговую на це. Найбільше на світі мені боляче поранити тебе, адже ти зовсім не заслуговуєш на це. Вибач, що так роблю!

Подруго, вибач мені, вибач за мої слова, які торкнулися тебе, за мої вчинки. Іншим разом я думатиму наперед. Вибач, будь ласка, за все. Мені так незручно перед тобою. Давай помиримось. Я цього дуже хочу.

Подруго, вибач! Здається, що я образила тебе в нашій останній розмові. Інакше б ти не мовчала цілий день. Я тебе так люблю, так ціную тебе, що не уявляю, як жити без наших розмов, веселощів та сміху. Прости мене. Я не хотіла тебе кривдити. Надалі намагатимусь спочатку думати, а потім уже говорити.