Моя ніжна квіточка, пробач мені! Мені дуже соромно від того, що я завдав тобі болю та образи своїми вчинками. Прошу вибач мені, ти найнеймовірніша дівчина з усіх, що я зустрічав. І мені неймовірно погано від того, що ти досі на мене скривджена. Я тебе люблю всім серцем і усією душею!

Мила, пробач мені, будь ласка! Мені дуже ніяково і соромно за мій вчинок. Сподіваюся, що ти даси мені шанс виправити все! Я зроблю все, щоби подібна ситуація не повторилася.

Я готовий стояти перед тобою на колінах, щоб ти нарешті мене вибачила, змилувалася і дала другий шанс, дозволь виправити мені всі помилки, адже я не думав, що образив тебе і поранив твоє тендітне, ніжне серце!

Я хочу вибачитися за те, що образив тебе, і згодом це призвело до нашої сварки. Мені важко, коли ми не спілкуємося і ще гірше розуміти, що це через мене. Сподіваюся, ти зможеш знайти в собі сили та вибачити мене, я обіцяю: більше я не скривджу тебе!

Я всією душею відчуваю свою провину і хочу її спокутувати. Я перепрошую за те, що завдаю болю і образи. Нехай забудуться ці непорозуміння, і все почнеться з аркуша. Я обіцяю, що таке не повториться. Вибач!

Вибач, це лише кілька літер, але за кожною з них ховається бездонний океан ніжності та тепла. Так, я зробив дурість і мені з цим жити, прокидатися з цим щоранку. Зрозумій, рідна, що ті, хто живе ідеально, вони й не живуть зовсім.

Дівчинко моя, не ображайся на мене. Ми надто багато значимо один для одного, щоб звертати увагу на ці дрібниці. Я зовсім не мав на увазі те, що сказав. Я люблю тебе дорога!

Я знаю, що не варто було починати цю розмову і доводити до такого скандалу, адже все можна вирішити спокійно і миролюбно, пробач, будь ласка, і дозволь мені спокутувати свою провину, адже я люблю тебе!

Дивіться також