Вдалого тижняГарного дняГарного настроюДругуДружиніЖінціКороткіКоханійКоханомуМаміПодрузіПочаток місяцяСестріЧоловіку

Як добре зустрічати світанок удвох. Це радість, це чудовий настрій, це усмішка на обличчі. Доброго ранку! Привіт новий день!

Я бажаю, друже, прокинутися тобі в найкращому настрої, встати саме з тієї ноги, яка надає тобі настрій, силу і прагнення. Сонячні промінчики у вікно, посмішку на уста, блиску очей і просто удачі у всьому!

От і пролетіли вихідні. Мені так хочеться побажати вдалого тижня, щоб уже з понеділка успіх був поруч, щастя осявало всі розпочаті справи, а до завершення тижня можна було з упевненістю сказати, що тиждень удався!

Сестричка ти прокинулася? А щастя на тебе вже чекає. Воно радісно відчиняє перед тобою двері. Прокидайся, вставай, заходь! Не спи, проспиш все найцікавіше. Ранок чудовий, добрий, чарівний чекає на тебе. Збадьорися гарячим чаєм та легким сніданком та йди підкорювати світ! А за порогом на тебе чекає удача, щоб занурити у веселу подію. Везіння подарує гарний сюрприз. А щастя воно в кожній миті, тільки розглянь і прийми.

Я бажаю вам сьогодні гарного настрою! Адже це якраз найважливіше для того, щоб день удався! Тільки з гарним настроєм люди роблять добрі вчинки, роблять добрі справи та говорять добрі слова. Такі люди посміхаються один одному — і роблять світ світлішим і кращим. Бажаю гарного настрою, нехай все сьогодні у вас виходить і складається. Будьте щасливі!

Доброго ранку моя кохана! Для мене це справді найдобріший ранок, тому що в мене є ти. Посміхнися новому дню, хай він почнеться з сонячного проміння, зі співу птахів за вікном, з аромату кави, з мого побажання тобі — радісного ранку, успішного дня, чудового романтичного вечора, коли ми знову будемо разом.

Дорога, доброго ранку! Сьогодні твій день буде чудовим, тому ти зберігай спокій і впевненість, змінюй цим своє життя на краще і дякуй долі за все щасливе!

Добрий ранок! Бажаю, щоб день був сповнений радістю, позитивними емоціями і все заплановане на сьогодні виповнилося. Хорошого настрою та удачі.