Я бажаю, друже, прокинутися тобі в найкращому настрої, встати саме з тієї ноги, яка надає тобі настрій, силу і прагнення. Сонячні промінчики у вікно, посмішку на уста, блиску очей і просто удачі у всьому!

Доброго ранку, друже! Бажаю тобі прокинутися у доброму здоров’ї та у відмінному настрої! Нехай кожну мить нового дня тішить тебе. Нехай улюблений ароматний напій та смачний сніданок наповнять енергією! Бажаю тобі отримати позитивний емоційний заряд і прожити цей ранок максимально продуктивно і радісно!

Вітання! Мчу на роботу, розпушивши хвіст, незважаючи на вогкість і вогкість погоди, почуваюся на всі сто! Тому вирішила поділитися з другом дещицею чудового настрою та побажати гарного дня. Так що, будь на коні, нехай ніякі неприємності не виб’ють тебе з сідла, при поганій грі зберігай незворушність, вір у себе і не забудь по філіжанку гарячої кави, воно додасть бадьорості. Доброго ранку!

Мій друг, хочу побажати, щоб наступний ранок обов’язково був добрим, привітним і вдалим. Нехай усі негаразди в наступному дні тебе не турбують, а успіх і везіння допоможуть вирішити будь-яке питання.

Доброго ранку, любий мій друже. Нехай твоє «сьогодні» буде цікавим, плідним та успішним. Бажаю тобі з самого ранку зарядитись бадьорістю, позитивом та впевненістю. Користуючись нагодою, хочу нагадати, що ти талановита, різнобічна, цікава людина. А значить, тобі все під силу. Тому бажаю, щоб цей ранок започаткував твої нові успіхи і захоплюючі пригоди.

Добрий ранок! Прекрасного бадьорого настрою, смачної міцної кави та вишуканого сніданку! Хочу побажати тобі, щоб атмосфера цього чудового ранку стала початком успішного та плідного дня.

Доброго ранку! Сьогодні на тебе чекають класні справи та нові досягнення! Нехай ковток гарячої кави зарядить тебе енергією та бадьорістю на весь день!

Нехай ранкова свіжість заповнить твій дім, яскраве світло золотих променів вітає тебе в новому дні, мій друже. Чудовий ранок і незрівнянний настрій я бажаю тобі сьогодні, нехай додасть сил для переможних звершень.

Дивіться також