Дорога, доброго ранку! Сьогодні твій день буде чудовим, тому ти зберігай спокій і впевненість, змінюй цим своє життя на краще і дякуй долі за все щасливе!

Дорога, з доброго ранку. Хочу, щоб твій день починався сьогодні і завжди з усмішки, щоб твій настрій завжди був на висоті і ти почувала себе чудово. Жінко моя, ти ж знаєш, яке це має для мене значення.

Доброго ранку моя кохана і ніжна дружина! Нехай яскраве сонечко відчинить тобі двері в новий день, наповнений радістю, сміхом, удачею та чудовим настроєм! Бажаю, щоб сьогодні на твоєму шляху зустрілися лише добрі та чуйні люди! Краси та променистості!

Доброго ранку, люба моя дружина. Хочу побажати тобі казкового настрою з перших хвилин пробудження. Нехай твій день складеться казково та чудово. Я вірю, що тобі сьогодні обов’язково поталанить! Кохаю.

Доброго ранку, кохана дружина! Бажаю зарядити свій імунітет вітамінкою, підбадьорити ароматною кавою та йти прикрашати цей світ! Слови сьогодні масу емоцій, пригод та позитиву! Нервишок міцніше, усмішок частіше і життя стане солодшим!

Я скажу тобі приємне, кохання моє, прекрасне. Доброго ранку, моя кохана дружина, відкривай швидше очі, цей ранок для тебе. Я хочу, щоб у тебе все ладилося з самого початку до кінця цього сонячного дня. Щоб ти не сумувала, я поцілую тебе і ніжно обійму. Не сумуй, адже я люблю тебе. Якщо потрібно, я прийду і нікому не дам в образу, тільки мені скажи, прошу. Прокидайся, люба, я тебе з любов’ю розбуджу.

Не важливо, що було вчора: нехай вантаж минулих турбот залишиться в минулому дні. Сьогодні привід для сторінки нашого щасливого сімейного життя. Доброго ранку кохана.

Щаслива дружина, щасливий і чоловік. Кохана, доброго ранку. Я бажаю тобі чудового настрою та захоплення у кожному моменті. Нехай не хочеться спати, нехай не лізуть у душу тривоги. Нехай попереду чекає приємний, плідний, цікавий день. Цілую тебе.