ДівчиніДружиніЖінціКороткіКоханійКоханомуПропозиція руки і серцяХлопцюЧоловіку

Моя люба, я хочу зробити тобі одну з головних пропозицій у житті, на яку довго вирішувався, але момент настав, я хочу запропонувати тобі вийти за мене заміж. Саме з тобою я готовий створювати чудову, дружну і щасливу сім’ю! Ти будеш моєю дружиною?!

Люблю тебе більше життя, хочу бути поряд тільки з тобою, пестити і притискати тебе якнайбільше. Ти моя душевна теплота і радість, немає тобі рівних. Я дуже сумую

З тобою мій світ став яскравішим і цікавішим, ти наповнив його фарбами. Мені з тобою надійно та комфортно. Я тобі повністю довіряю та безмежно захоплююсь. Коханий, я люблю тебе дуже сильно і дбайливо ціную це почуття.

Я можу з твердою впевненістю сказати, що люблю тільки тебе і хочу, щоб мої почуття були взаємними!

Моя найулюбленіша, я щиро тебе покохав колись, і зараз розумію, що не відступлю, адже з кожним днем ​​все більше і більше відчуваю до тебе потяг, і розумію, що це щира любов, побудована на відданості один до одного.

Поряд з тобою щодня перетворюється на казку, ти надихаєш мене бути кращим і цінувати чудові моменти! Моя дорога, ти дивовижна дівчина, мудра, дбайлива, щира та неймовірно приваблива. Я всім серцем тебе кохаю!

Хочу відкрити своє серце і зізнатися у коханні, маючи надію на взаємність…

Любий мій, у тобі я знайшла своє жіноче щастя. Любити і бути коханою – це диво. Зустріти свою половинку – чаклунство! Я почуваюся справжнісінькою принцесою з казки, що дочекалася принца на білому коні. Ти мій лицар, захисник, сміливий та відважний воїн. Хочу, щоб наші серця билися в унісон і жодні обставини не перервали зв’язок між нами! З ніжністю цілую тебе. Хочу, щоб ти був завжди поряд!

Дивіться також