Моя дружина, мій промінчик у сімейному царстві, моя опора на життєвому шляху! Часом у життєвій метушні ми не завжди говоримо один одному про свої почуття, але сьогодні мені так хочеться сказати тобі про них. Рідна і ніжна моя дружина, я дуже люблю тебе!

Ти неймовірна суміш щастя та ніжності, кохання та розуміння. Я хочу, щоб кожну секунду ми поряд знаходилися і відчували тепло і міцні обійми, підтримку і опору один в одному. Я люблю тебе, дружино.

Як важко часом зізнатися та розповісти про свої почуття. Ми з тобою пережили багато подій та багато емоцій, але ніщо не змогло вплинути на мої почуття. І сьогодні я знову хочу повторити, що я дуже тебе люблю!

Коли я йду вулицею, то бачу просто людей, не помічаючи, жінки поряд чи чоловіки. Для мене існує лише одна найпрекрасніша і неповторна. Скільки б часу не минуло від дня нашої зустрічі чи весілля, мої почуття не слабшали ні на мить. Люблю тебе, щасливий бути твоїм чоловіком.

Моя люба, я часто забуваю говорити тобі слова кохання, адже ти заслуговуєш на те, щоб чути їх щодня. Я люблю тебе, моя єдина. Ти найкраща дружина у всьому світі, пам’ятай це!

Дорога моя, кохана, ніжна, найрідніша! Роки йдуть, а я все сильніше закохаюсь у тебе. Для мене немає нічого дорожчого за твої очі, посмішки. Щохвилини мені потрібне тепло твоїх рук. Я найщасливіша людина від того, що поряд зі мною найпрекрасніша жінка у світі!

Щасливу людину видно здалеку. Ти ніби світишся від щастя. Люблю таких позитивних людей. Саме тому я вибрав тебе колись. І сьогодні не крапельки не шкодую про це.

Мила моя, я такий радий, що саме ти моя дружина, що саме з тобою ми будуємо сім’ю, виховуємо прекрасних малюків, йдемо світлою та щасливою дорогою життя. Дякую, що ти з кожним днем ​​все розквітаєш і гарнішаєш, так мені хочеться покласти до твоїх ніг весь світ. Дуже тебе люблю!

Дивіться також