З тобою мій світ став яскравішим і цікавішим, ти наповнив його фарбами. Мені з тобою надійно та комфортно. Я тобі повністю довіряю та безмежно захоплююсь. Коханий, я люблю тебе дуже сильно і дбайливо ціную це почуття.

Любий мій, у тобі я знайшла своє жіноче щастя. Любити і бути коханою – це диво. Зустріти свою половинку – чаклунство! Я почуваюся справжнісінькою принцесою з казки, що дочекалася принца на білому коні. Ти мій лицар, захисник, сміливий та відважний воїн. Хочу, щоб наші серця билися в унісон і жодні обставини не перервали зв’язок між нами! З ніжністю цілую тебе. Хочу, щоб ти був завжди поряд!

Мій любий, ти знаєш, як сильно я тебе кохаю?! Просто безмірно. Адже ти такий добрий, милий, відповідальний, впевнений у собі. З тобою я почуваюся спокійно та легко, з тобою мені тепло та затишно. Дуже сильно тебе люблю!

Любий мій, щастя, насолода, блаженство! Моє кохання — не знає меж, з тобою я впевнена, спокійна, безтурботна! Вірю, у наше світле майбутнє і хочу зустрічати всі світанки у твоїх ніжних обіймах!

Поруч із тобою мені легко та затишно. Твоє ніжне ставлення та увага роблять мене найщасливішою. Моя любов до тебе з кожним днем ​​спалахує все яскравіше. Зізнаюся, я закохана до безумства!

Сонце моє, чи ти знаєш, як я люблю тебе? Мені здається, до тебе я не жила зовсім. Тепер щохвилини я хочу бути тільки з тобою. Решта так мало стало означати для мене. Мені зараз важливим є лише той світ, який існує для нас двох. Мені хочеться дивитись на тебе, чути твій голос, сміятися та сумувати разом з тобою, обіймати тебе, тримати за руку. Ти – це найкраще, що є в моєму житті. Люблю тебе нескінченно!

Хочу вкотре зізнатися тобі, як сильно я тебе люблю. Ти – сенс мого життя, ти мій маяк і причал у безкрайньому океані моїх почуттів. Знаю, що ти не дозволиш мені «потонути», що завжди подаш руку і підставиш своє міцне плече в потрібний момент. Люблю тебе!

Коханий, бажаний, всесвіт, світ! Ти найпрекрасніший, мій принц, мій кумире! Наповнене життя дивовижним кольором, гармонією, щастям та сонячним світлом! Душевним теплом осяяєш мене, в обіймах тону, розумієш мене! Сподіваюся на вічність із тобою, назавжди, нехай доля нас із тобою не розлучить ніколи!