Моя найулюбленіша, я щиро тебе покохав колись, і зараз розумію, що не відступлю, адже з кожним днем ​​все більше і більше відчуваю до тебе потяг, і розумію, що це щира любов, побудована на відданості один до одного.

Поряд з тобою щодня перетворюється на казку, ти надихаєш мене бути кращим і цінувати чудові моменти! Моя дорога, ти дивовижна дівчина, мудра, дбайлива, щира та неймовірно приваблива. Я всім серцем тебе кохаю!

Коли я з тобою, то мій спокій і вся моя витримка несподівано зраджують мене. У голові ураган емоцій, а в грудях цунамі почуттів. Я люблю тебе і все, що б я не робив, абсолютно все повертає мене до думки про тебе, кохана.

Твоє щастя для мене є найголовнішим орієнтиром того, що все я роблю правильно. Я хочу стати найкращим для тебе, адже моє кохання йде з самого серця, я подарую тобі його і оточу найкращим.

Кохана, я признаюсь тобі у найбільшому почутті, ти відкрила його для мене. До тебе я не знав, що це таке і що це можливо. Я люблю тебе і хочу завжди бути з тобою, так просто!

Дорога! Як не зізнатися тобі, що тільки про тебе й думаю! Немає дня, години, хвилини, протягом яких я не згадував би про тебе, люба моя красуня. Ти стала серцевиною моєї душі. Мить, проведена далеко від тебе, здається тривалою мукою. Люблю, повністю захоплений тобою однієї!

Дуже хочу сказати, що люблю тебе і жодного дня не можу без тебе. Мені з тобою так добре і спокійно, що я хочу бути разом і поряд завжди. Ти, як полярна зірка, висвітлюєш мій тернистий шлях. Без тебе я заблукав би на своєму шляху. Я дякую долі за те, що вона подарувала мені тебе. Люба моя, не залишай мене!

Кохана, тільки тобою зайняте моє серце. Лише про тебе всі мої думки. Твій образ завжди переді мною. Ти як нарада — немає сил ні відволіктися, ні відмахнутися. Що це за хвороба така – кохання? Але яке ж це солодке, щемне почуття! Для мене ти найкрасивіша. Я захоплений тобою до глибини душі. Ти наймиліше і ніжніше створення. Я зачарований і зачарований тобою. Я твій бранець, але мені не потрібна свобода. Бути з тобою – найголовніше моє бажання. Я люблю тебе!