Я не вмію говорити красиво та романтично, хоча я знаю, як це важливо для тебе. Тому я спробую. Ти жінка, яку я хочу любити завжди. Ти найкраща, найкрасивіша, найніжніша і найбажаніша. І хай так завжди буде.

Мила моя і ніжна жінка, найкрасивіша і найпрекрасніша, найбажаніша і найпрекрасніша, найдобріша і найдбайливіша, найвеселіша і неповторна, ти мені подарувала щастя і радість, стимул до життя і прагнення до потрібних цілей, віру в себе і велику надію. Я тебе люблю, люба, і щиро радий, що ти маю.

Нарешті я зустрів чудову жінку, яку полюбив усією душею. Я ніколи не відчував таких почуттів. Ти мені дуже дорога, я шалено тебе люблю, моя мила, ніжна і чарівна.

І мільйона слів не вистачить, щоб описати мої щирі почуття до тебе. Я закохався в тебе остаточно та безповоротно. Знай, моє кохання безмежне!

Дорога, я вже втомився бачити тебе у снах і постійно думати про тебе. Ти даруєш мені стільки радості, що неможливо описати. Ти мій особистий, маленький грудочок щастя, який постійно зігріває своїм теплом. Я вже давно і шалено сильно закоханий у тебе! Ти надихаєш мене на величезні подвиги, і ти змушуєш мене посміхатися. Я хочу, щоб ти зрозуміла і розділила мої почуття і тоді я зроблю тебе найщасливішою!

Найтендітніша ти посудина, тому тебе треба сильно так берегти. Крихкий, але дуже сильний, сміливий насправді. Я завжди цьому дивуюся. Адже для мене ти є великим прикладом того, як треба дбати, цінувати. Таку, як ти, неможливо не любити, про таку, як ти, думати хочеться завжди. Мила я повністю весь твій, дай руку свою. Я за собою поведу. Буду на руках тебе носити, нескінченно поряд з тобою бути.

Дорога, ти вселила в моє серце надію. Поруч із тобою я вперше відчула те, що звуть коханням. Ти така легка, ніжна та світла, коли ми разом мені так спокійно. Я хочу завжди проводити з тобою час, постійно разом дізнаватися про щось нове і просто милуватися твоєю посмішкою. Я хочу тебе ощасливити. Моє серце тепер належить тобі і тільки тобі вирішувати, що тобі з ним робити.

Моя чудова, красива, доглянута, цікава та незвичайна жінка, я шалено щасливий, що ти звернула на мене увагу і стала моєю другою половинкою! Люблю тебе безмірно.

Дивіться також